| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce va place la un baiat? Ma refer cum v-ar place sa fie, de exemplu : cu parul mare, mic, ochi negri, romantic, timid, tupeist,"golan", sa cante la chitara. etc.
La asta ma refer.

12 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Sunt de acord in totalitate cu diiiiiana4cka insa daca un baiat ar ingriji de parul sau si de piele putin, ar fi ideal. ah da si trebuie sa fie sigur pe sine si ferm. DAca doresti sa inviti o fata la o cafea atunci mergi si-o inviti dar nu stai si tremuri(urasc astfel de persoane)

| kiv1990 a răspuns:

Ah da de schimbat nu te mai schimbi intr-o zi trebuie sa mergi ferm si sa fii gingas, sincer, si complimentele sa nu le tii in buzunar

Răspuns utilizator avertizat
| Smileygirl23 a răspuns:

Blond, cu ochi albastri, sa cante la chitara, sa fie dulce si misterios, mereu vesel, cu zambetul pe buze, glumet...

| diiiiiana4cka a răspuns:

Nu stiu cum alte fete, dar imi place ca in primul rind, oricum nu ar arata, eel trebuie sa se ingrijeasca! Sa nu miroase urit de la el! Sa fie imbracat stilat! Sa aiba in stilul sau un rafinament diferit de a celorlalti! Parul..neah,nu prea conteaza, principalul sa arate bine, si sa fie aranjat ok! Si ar fi bine sa aiba si calitati ceva mai deosebite, nu ca la toti! E super daca un baiat poate cinta la un instrument muzical, il arata mai in evidenta! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| diiiiiana4cka a răspuns (pentru devil2279):

Sigur ca da, orice om reprezinta o individualitate! Nimeni nu e la fel! Si sa iti zic un secret, ca cind eram un pic mai mica practicam si eu parkour! Si neah..nu ma complexam din cauza asta! Cine are de iubit, te iubeste asa cum esti! Asptet funda!tongue

| baiatbunn a răspuns (pentru diiiiiana4cka):

Diano ti-as da eu 100 de fund.e tongue daca as putea

| OmidaVesela a răspuns:

Lungimea parului nu conteaza, preferabil cu ochi negri sau caprui, sa nu fie timid, ador cand baiatul are hobby-uri spre exemplu sa cante la chitara, sa se ocupe cu sportul nu jocuri la pc. Sa fie ingrijit sa arate bine, sa fie spontan, cu simtul umorului si respectuos. Cam multe nu? big grin :*

| Dariusuu a răspuns (pentru OmidaVesela):

Si care ar fi al doilea vis?

| OAliceO a răspuns:

Mie una mi-ar placea sa fie : cu parul nu foarte mare, dar nici chelios. de inaltime cu mine sau doar cu putin mai mare. Mie cel mai mult imi plac ochii albastrii si negrii (dar nu prea conteaza asta). Sa fie romantic, dar nu prea obsedat. Putin timid, ca-s mai draguti. Tupeist nu, si nici golan. Sa cante la chitara sau sa faca ceva nu neaparat. Sa stie doar cum sa se comporte cu o fata si sa fie ingrijit si in primul rand sa nu o ignore. Sper ca te-am ajutat cat de cat

| alexandrachirita a răspuns:

Pe mine sincer ma intereseaza sa fie dragut si mai mult caracterul:sa fie amuzant, politicos.Parerea mea