| eurynomus a întrebat:

Fetelor ce va place mai mult? Sa vi se faca sex oral sau sa faceti sex normal?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Deja ti-am dat add..de vreo 2 zile laughing

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel normal

| crazygirl6 a răspuns (pentru mona):

Ce inseamna normal pentru tine? sa va bagati in pat sa va dezbracati si sa incepeti sexul vaginal?

| mona a răspuns (pentru crazygirl6):

Ce normal pentru mine inseamna,, de toate,, in afara de sexul anal si cel oral care sa nu crezi ca nu le-am incercat si pe astea dar sincer nu imi plac, cei asa mare lucru sa recunosc...

| lostcontrol12 a răspuns:

Sexul e frumos in orice fel daca il faci cu o persoana pe care o iubesti si care la randul ei te apreciaza..personal, nu am preferinte, imi place si atat. si normal si oral(sa fac sa primesc). orice in materie de sex happy

| eurynomus explică (pentru lostcontrol12):

Nu vrei sa dezvoltam subiectul pe mess?

| eurynomus explică (pentru lostcontrol12):

Pey hai sa vorbim daca ma vezi online k eu nu te vad

| lostcontrol12 a răspuns (pentru eurynomus):

Deja ti-am dat add..de vreo 2 zile laughing

| Azµre a răspuns:

Nu cred că există vreo fată căreia să nu îi placă să i se facă sex oral... Chiar și cele care considera asta o tâmpenie sau dezgustător, odată ce simte gustul plăcerii crede-mă că își va dori mereu înainte de act în sine.

| eurynomus explică (pentru Azµre):

Banuiesc ca eti tip si gandesti din punctul tau de vedere

| Azµre a răspuns (pentru eurynomus):

Am uitat să menționez din punctul meu de vedere... adică nu aș vedea cum unei femei să nu îi plac așa ceva. Eu până la 21 de ani n-am facut sex oral niciunei fete și am hotărât odată cu o relașie stabilă să încerc și lucru acesta, înițial partenera nu a vrut la fel gândea ca și alte fete că e nu știu cum și așa mai departe, odată și odată am prins-o și i-am facut, și i-a plăcut... așa că nu aș vedea de ce să nu îi placă unei femei acest lucru. Multe refuză din simplu fapt că vezi domne trebuie să întoarcă favoarea. Crede-mă că dacă nu ar fi așa cu întorsu favorii toate ar vrea.

| Pitzipoanca a răspuns:

Sex normal.

| Ella3133 a răspuns:

Prefer sexul normal, si sexul oral mi se pare scarbos si la fete si la baieti...phbbbbt

| KameliaAura a răspuns:

Mie imi plac amandoua, dar sa mi se faca sex oral imi place mai multhee hee

| eurynomus explică (pentru KameliaAura):

Un raspuns sincer si bun, si mie imi place f mult sa fac, app daca vrei sa dezvoltam subiectul poate vb un pic pe mess, am idul: eurynomus3free

| Possible a răspuns:

Eu prefer ambele la pachet big grin

| simonaV a răspuns:

Nu ca vin cu pareri invechite, dar mie sexul oral mi se pare o tampenie si ceva scarbos.

| alexutzaaly a răspuns:

Cand va aud fetelor ca "vai mi se pare scarbos sexul oral" imi vine sa va dau cu capul de pereti laughing

sexul oral e ceva absolut normal si oricine il practicatongue chiar si cei/cele care spuneti ca vi se pare cel mai scarbos lucru oh go on da este scarbos atunci cand partenerul/partenera nu are o igiena intima corespunzatoare...atunci incepe sa devina scarbos... dupa parerea mea dar atata timp cat sunteti intro relatie este imposibil sa nu faceti si sex oral happy

vo spun din experienta proprie...nici eu pana acum jumatate de an nu experimentasem sexul oral deoarece nu eram cu baieti potriviti si daca faceam cu stiu eu ce baiat riscam sa afle tot orasul si apoi veneau apelativele de genul "esti o curva" pentru ca ai facut sex oral

insa de ceva timp sunt cu un baiat cu care imi permit sa fac orice in pat...si i-am zis ca vreau sa incerc sex oral. si el mie si eu lui happy si a fost foarte ok. penisul nu este ceva de care trebuie sa va speriati fetelorlaughing pe bune e o parte a corpului omeneschee hee

| eurynomus explică (pentru alexutzaaly):

Ai mare dreptate si cele care zic k sunt contra sunt fete din medilul rural care intre doaua sape si un muls de vaca mai intra pe mess de la bilioteca sateasca ori sunt d alea cere fac pe rupte dar zic k nici nu le stie gustul

| Cristiano7788 a răspuns (pentru alexutzaaly):

E ceva normal si foarte ok cele care spun ca nu fac asta cu siguranță o fac