| anonim_4396 a întrebat:

Baietiii! Daca voi spuneti ca e normal ca o fata sa va faca sex oral. Voi le faceti fetelor? Sincerbig grin.

9 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Da. E chiar fain smug

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru helpu):

In sfarsit cineva care recunoaste.:*

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru LoredanaaAndreeaa):

Eu sunt de parere ca mai degraba fetelor ar trebui sa li se faca oral, iar ele ar putea sari peste asta...adica sa nu le intoarca si ele serviciul barbatilor.Aici ma refer la fetel care se respecta, la fetel cuminti, nu la toate parasutele!

| unknownn a răspuns:

Ghici?

| Azµre a răspuns:

Este o întrebare irelevantă, dar îți voi răspunde. Fiecare face ceea ce vrea cum vrea și când vrea.
Da mi se face și fac și eu la rândul meu și este foarte plăcut.

| drhotzu a răspuns:

Dap... eu fac si mi se face! toata lumea e fericita si satisfacuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ca preludiu nu vad ceva mai bun

| dgeko a răspuns:

Tocmai de aceea nu mi se pare normal, daca era valabila doar prima parte din intrebare asa mai mergea.happy

| CeInteleptul a răspuns:

Clar!