| Mihai1765 a întrebat:

Fetelor, ce va place mai mult, un penis lung dar subtire sau unul mai mic, dar gros ca de ex: una de 19 cm dar subtire sau una de 14-15cm dar groasa?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Conteaza calitatea nu cantitatea. O femeie face sex cu tine ca te place cel putin. Dar ideea e ca ai si degete si maini si gura. Foloseste-le. Degeaba o ai mare sau groasa daca nu dai atentie si femeii

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

20 cm si groswinking

| Bozgi200 a răspuns (pentru alina2k18):

N-ai sa vezi, poate rar și dacă ai bulan

| mentholinks a răspuns:

De obicei cele care sunt mai lungi sunt si mai groase iar cele care sunt mai scurte sunt si mai subtiri, deci ce intrebi tu nu are nicio relevanta fiindca nu prea exista ce descrii tu.

| Goete a răspuns:

De ce nu incerci sa "o iei jos" - cum spui tu, si ne spui si noua care iti place mai mult?

| Bogdan_5729 a răspuns:

E o intrebare ca oricare alta. Nu mi se pare nimic in neregula. Doar ca unora le e teama sa isi exprime opinia.

| TreeOfHeaven a răspuns:

Asta este genul de intrebare, provenita de la un individ care nu are incredere in sine.