| cîrne a întrebat:

Stiti vb aia,"de scurta, poate fi cat de lunga, iar de groasa, sa nu fie prea subtire". asadar, fetelor, ce a-ti alege dintre un penis lung si subtire si unul gros si mai scurt? raspunsurile gen "nimic nu conteaza in afara de dragoste si pasiune " sunt sigur ca vin de la fetele tinere si neexperimentate. in privinta mea, eu n-am vazut o fata decat imaginandu-mi-o intr-o baie, dar sunt si eu curios

Răspuns Câştigător
| larisa_8487 a răspuns:

Nu conteaza marimea, nici grosimea! ideea e sa stii cum sa faci un preludiu(improtant sa nu sari peste!)nu am o experienta foarte vasta dar am avut 2-3 parteneri de "marimi" diferite si spre uimirea mea cel care o avea cea mai mica(aprox 12 cm) a reusit sa ma faca sa ma simt cel mai bine!(orgasme multee) ceea c ceilalti au resusit mai greu...ideea e sa existe comunicare intre parteneri fara jena si totul e ok! pentru un act sexual reusit conteaza multe alte lucruri...de ex organele sexuale ale celor doi sa nu s potiveasca, fata sa aiba vaginul prea stramt si baiatu penisul prea mare/gros... vr sa pun accentul pe faptul ca cel mai improtant lucru e COMUNICAREA!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Totul este sa fie jucaus.

| love you soo much... a răspuns:

Ar fi minunat daca ar fi lung, gros si jucaush...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa se potriveasca. unul o avea mare si nusi gasea perechea. Ii spune o baba sa caute o femeie cu adincitura dintre fund si omoplati mai mare.mai adincita asa. gaseste el una si zice; bla-bla-bla. vreau sa ne casatorim dar am o problema.intr-o seara am iesit si eu ca omu afara si la cotetu porcului, faceam pipi.si porcul hat a muscat o bucatica din ea. e lasa ca vedem noi.se casatoresc, si dupa noaptea nuntii, o intreaba; ei cum a fost? bai buna tare da daca mai er si capetelul ala era perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza prea mult marimea, important este sa stii ce sa faci cu jucaria ta...ca degeaba ai tu 20 daca esti un taran si nenorocesti biata fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu cred ca conteaza lungimea sau grosimea conteaza ca persoanele care intretin relatii sexuale sa isi cunoasca corpurile si sa stie ce zone sa atinga si cateva miscari erotice iar reusita va fi sigura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand ma stiu eu (si ii multumesc celui care m-a inzestrat cu echipamentul din dotare) nu am ratat nici odata. pur si simplu am fost sunat de fete dupa 9 ani ca vor sa reluam nebuniile din trecut. conteaza dimensiunea! conteaza ce si cum faci in timpul actului sexual! ideea ii sa ai atractie naturala pentru. asa ceva sa iti placa sa faci sex... mult sex... si de calitate.