| DaTati a întrebat:

Fetelor ce vreti sa arate/aiba un baiat la prima vedere?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea pot sa imi dau seama ce sa aiba la prima vedere.
M-am indragostit o singura data la prima vedere si atunci ala avea niste ochi verzi superbi, si un zambet larg frumos.Da nu a mers, si mi-am dat seama ca la prima vedere nu prea ma intereseaza ce are.Ma intereseaza cum gandeste si ce mentalitate are pe parcurs.
Ce sa arate? Ca are creier si simtul umorului.(chiar am nevoie de zambete si bucurie)

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

Eu prima data cand m-am indragostit era tot asa la prima vedere:
Ea era blonda, avea un par lung si o voce angelica am vazut doar pret de o saptamana si mi-a luat 6 luni sa trec peste.

| Freya1 a răspuns (pentru SG1995):

Ai scapat ieftin.
Eu am si fost cu el vreo 8 luni si inca ceva luni la distanta.Mi-a mai facut si creieri praf cativa ani de atunci cu telefoane si multe altele.
Nu era o problema asta, daca nu isi batea joc de mine atunci cand am fost impreuna. Puteam ramane mult si bine ca mi-a fost drag si nu am de ce sa neg ca si acum mie simpatic da pentru cate a facut sa nu il mai vad veci.

| HazelEyes77 a răspuns:

Fizic nu cred cam asteptari si standarde inalte. Sa fie ingrijit, cu bun simt si sa aiba simtul umorului -calitate care pe mine ma cucereste la o persoana indiferent de sex. Nu prea cred eu in dragoste la prima vedere. Ramane de vazut pe parcurs daca ne potrivim sau nu si daca avem ceva in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi verzi.

| BadAngel3 a răspuns:

Din punct de vedere fizic, normal ca nu ma astept sa fie vreun print pe cal alb sau orice persoana de genul. Sa fie prezentabil. Din punct de vedere personal, vestimentatia e cea care imi atrage atentia. De aici si "prezentabil" happy.

Iar din punct de vedere caracteristic, sa stie sa fie respectuos. Macar cat de cat happy si sa nu aiba un vocabular care isi "baga" instrumentul in toti si in toate happy.

| AdinaanidA a răspuns:

Nu mă interesează nici ce arată nici ce are la prima vedere. Prima vedere nu e în nici un caz un criteriu de apreciere.