| George12345678 a întrebat:

Fetelor, cum vreți voi sau cum vă doriți voi să fie/arate un băiat ca voi să îl plăceți și să fiți atrase de el? Ce calități trebuie să aibă un băiat pentru a vă *vrăji*?

19 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu merita sa citesc raspunsurile pentru ca pun pariu ca sunt iprocrite. femeile vor 3 lucruri: bani, fizic cu muschi si dotat in pantaloni

| RAY a răspuns:

Tu inca nu ai inteles ca atractia fizica nu este ceva voluntar? Suntem atrasi in mod inconstient de cineva, asa ca fetele una vor alta le atrage, in lipsa atractiei fizice nu exista nimic decat zona prieteniei

| EmanuelKant a răspuns (pentru RAY):

Suntem in secolul 21.Fizicul conteaza in proportii prea mici.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelKant):

Astea sunt vrajeli

| EmanuelKant a răspuns (pentru RAY):

E adevarul.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelKant):

Deci la tine nu conteaza fizicul unei fete a?

| EmanuelKant a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream din perspectiva mea ca baiat nu conteaza neaparat fizicul ca sa abordezi o tipa.Iar in sens opus depinde de dorintele fiecaruia dar un om inteligent nu isi alege partenerul dupa fizic.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelKant):

Ce legatura are inteligenta cu atractia fizica? in lipsa atractiei fizica nu e nici o atractie

| EmanuelKant a răspuns (pentru RAY):

Si Pamantul e plat.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelKant):

Pamantul e rotund

| EmanuelKant a răspuns (pentru RAY):

Si tu nu intelegi ironia.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelKant):

Eu vorbeam serios

| Sofer a răspuns:

Sa aiba fizic placut si vrajeala buna si nu in ultimul rand bani si sa le satisfaca orice nevoie au ele.

| Ralukafay a răspuns:

Trebuie sa fie: frumos,inteligent, atragator, cu bun simt/respect de sine si de cei din jur, glumet/vesel, sensibil...si multe, multe altele!

| LumiBo a răspuns:

Trebuie sa fie de treaba si pe aceeasi lungime de unda cu mine. Nu mi-a pasat niciodata de aspect, imafara de faptul ca vreau sa arate ingrijit cat de cat. Un baiat trebuie sa fie el insusi si-si va gasi o fata perfecta. Nu trebuie sa para altfel decat e

| JustStitch a răspuns (pentru LumiBo):

Gandesti la fel ca mine si ma regasesc in tot ce ai zis

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru LumiBo):

Vrajeala ieftina

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Sincer,intelegator,de incredere si cat de cat frumos dar nici cu doi lei in buzunar, sa ma poata intretine.happy