| amdr001 a întrebat:

baieti, voi la ce va uitati prima oara la o fata? ce cautati? ce vreti sa aiba, sa nu aiba? cum sa fie? parul scurt, mediu sau lung? sa fie gen tocuri sau mai sport, casual?
fetelor: voi la ce va uitati prima oara la un baiat? ce cautati? ce vreti sa aiba, ce vreti sa nu aiba? cum va doriti sa fie?
funda pentru cel mai complet raspuns!winking

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

In ambele cazuri trebuie sa fie curati ingrijiti, sa aiba un comportament decent nu sa zbiere pe strada si sa injure cat de frumos ar fi nu m, as uita la un asemenea baiat,
Hm sunt baieti carora le plac fetele care sunt mai baietoase altora le plac fetele sexy sa fie feminine sa nu exagereze. un decolteu decent are mai mult succes decat unul pana la buric cu toata splendoarea in afara are succes mai mult cel decent pentru ca nu lasa sa se vada totul ci lasa ocazia privitorului sa isi imagineze ce se ascunde sub tricou nu sa vada tot a vazut gata a plecat mai departe de ce sa ramana ce mai are de vazut? cum ii mai starnesti curiozitatea de a te cunoaste?
chestia e ca un toculetz un gins stramt un maieutz cu un decolteu decent accesorizat ca atare nu da gres!
Baietii ca si la fete am mai spus ingrijiti curati si ei si hainele lor, sa aiba un ten curat bine la varsta pubertati cam greu dar sa se vada macar ca incerca sa faca ceva pentru a ameliora acest defect sa spun asaaa.
nu suport baietii care cioflai guma cu gura deschisa injura si merg in figuri mai poarta si ochelari pe cap fluiera dp fete si se iau de ele. comportamentul trebuie sa fie unul normal. baietii nu prea dau gres la tinute ei imbraca un tricou oarecare bermude ci ciao daca sunt si noi sau sunt in stare buna s, au salvat pe cand cu noi fetele e mai greu cu imbracatu asta, avem senzatia ca, daca lasam sa se vada totul suntem mai sexy atragem mai multe priviri dar nu in sensul bun.
recapitulam ca ne, amintins,
daca as fi baiat fata ar trebui sa arate asa:
culoarea parului nu conteaza nici lungimea sa fie spalat sa aiba o forma sa nu stea in tt partile, un ten curat un machiaj potrivit fara exageri in amiaza mare cu botu roz si fard strident nu e frumos, tinuta decenta curata, sa nu fie infofolita pana in gat dar nici sa aiba fusta mini decolteu s ai se vada buricu sa aiba si tocuri pai ce e asta?
sa isi aleaga ce vrea sa puna in evidentza sa isi puna in valoare ce are mai frumos, la fete mi se par ff sexy si bluzele acelea pe umar largutze care descopera doar umaru si atat si se vede breteaua de la sutien, si pantalonii cu turu jos usor baieteste multor baieti le place,
unghiutzele curate, mici mari nu conteaza sa fie curate mainile finute, le dam cu crema nu vrem sa zgariem pe cineva cand atingem,
fata care mie mi, ar atrage atentia ar trebui sa fie simpla normala fara figuri, daca are figuri sa le arate d ela inceput pana la urma si fetele fitoase sunt foarte cautate pentru ca iubitii lor sunt ff mandrii ca le, au cucerit si stiu sigur ca ele nu se lasa usor si trebuie sa lupte mt un baiat ca sa ajung la inima lor. trebuie sa fii tu insuti,
imi atrage atentia un baiat care are grija de parul lui si.l aranjeaza, lasa in urma lui un parfum bun, un baiat care este pensat ingrijit, sa aiba un zambet frumos o dantura frumoasa si in special mie imi plac brunetii cu ochii caprui love struck atat
fiecare cu gustuirle luuui love struck

| JustMe47 a răspuns:

Cum arata, conteaza mai putin. Eu ma uit prima data la aspectul fizic in general( parul nu contaza, sa nu fie imbracata ca o pitzi ), dar nu prea ma intereseaza. Mai mult ma intereseaza personalitatea.

| Burlacu006 a răspuns:

In primul rand trebuie sa aiba o personalitate buna, si vreau sa le zic ceva la celor care se uita dupa frumusete

fete/baieti ascultati cu atentie: Frumusetea nu conteaza azi o ai si peste 2-3 ani no mai ai in primul rand aspectu fizic nu prea conteaza conteaza ce are in cap si cum se comporta, degeaba e frumos/frumoasa daca nu au nimic in cap si se comporta ca niste aurolaci, asa ca ganditi-va de 2 ori inainte sa fiti cu cineva

| VirtualEinstein a răspuns:

Legat de fata.Sa nu fie muma padurii dar nici miss world, la prima aparitie conteaza putin si ambalajul. In rest sa stie sa lege 2 cuvinte, si sa nu aiba harfe multe, si sa nu fie o pitipoanca de prost gust

| Stalone4x4 a răspuns:

Sa aiba forme bine definite dar totusi in limita bunului simt iar la fata ar trebui sa fie foarte dragutabig grin