| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Sall!

Fetelor daca iubitul vostru ar plange in fata voastra cum ati reactiona? (Dintr-un motiv serios)

Răspuns Câştigător
| CryShiAtat a răspuns:

Lucrul ăsta chiar s-a întâmplat (a fost ceva uluitor deoarece iubitul meu vrea să păstreze imaginea aceea de tip cool happy ). Prima dată nu ştiam ce să fac fie să îl iau în braţe fie să îl întreb de ce plânge. Le-am făcut pe amândouă (lucrul ăsta s-a întâmplat acum 1 an iar motivul a fost plecare lui Spania care aducea începutul unei relaţii la distanţă de trei ani fără să ne vedem în persoană nici măcar o dată sad ). Oricum faptul că iubitul tău plânge în faţa ta pentru mine personal înseamnă că băiaul chiar are încredere în mine şi că avem o relaţie bazată pe încredere.
O zi plăcută! Pup! :*

Răspuns utilizator avertizat
| CryShiAtat a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

În primul rând mă bucur să văd că mai sunt băieţi care fac dragoste nu sex (băieţi printre care se numără şi iubitul meu ^_^).
Şi în al doilea rând aş dori să îţi dau un sfat şi acela ester să continui să îţi iubeşti prietena aşa cum ai făcut-o şi până acuma. Iar referitor la ce ai pus este adevărat însă depinde şi de ce fel este ce căruia îţi deschizi sufletul.
Vă doresc o relaţie frumoasă şi o iubire ca în poveşti. happy
Şi un ultim sfat pe care ţi-l dau din cunoştinţă de cauză este să vă bucuraţi de fiecare secundă pe care o petreceţi împreună deoarece timpul este prea puţin pentru a pierde timpul.
O zi plăcută!

Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Eu daca as fi fost fata si ar fi plans baiatul in fata mea, i-as fi dat un CD cu banica, as vomita si as pleca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul unui barbat adevarat, care plange in fata iubitei, e evident vorba de foarte multa incredere. Cand plangi devii foarte vulnerabil. Daca plangi in fata iubitei o faci doar cand ea iti ofera comfortul emotional de a face asta. Eu nu am plans niciodata in fata unei femei, de exemplu.

Cand esti "AiPierdutCelMaiBunIubit", plangi pentru ca esti fatalau. Asta e cu totul alta discutie si nu are legatura cu subiectul "barbati". "AiPierdutCelMaiBunIubit" are mai multe trasaturi feminine decat jumatate dintre utilizatoarele TPU.

Eu inca mai astept sa faci marele anunt si sa recunosti ca joci pentru echipa adversa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Ironia este ca nu ai inteles nimic din ce am spus si pe baza incapacitatii tale de a intelege lucruri simple ma acuzi pe mine ca as fi ignorant.

E ca si cum ai citi teorema lui Pitagora si i-ai spune ca este prost doar pentru ca tu nu ai putut sa o intelegi.

Sa nu plangi!

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu sunt fata daaar...
Nu e nimic rau pentru un baiat sa planga, mai ales pentru persoana iubita.
Nu stiu de ce in societate a fi barbat se rezuma la cine bea mai multa bere, cine se uita la meciuri, etc. Iar daca plangi esti considerat fata, gay, etc.
Mi se pare o prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkAndDreary a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Nu-i lua in seama. Be yourself happy

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

E un gest de
Femeie...
O
Sa ai
Probleme
Cu el
Pe
Viitor...
E un
Papa lapte!

Răspuns utilizator avertizat
| CryShiAtat a răspuns (pentru BornToBeLoved):

Nu toate fetele gândesc aşa!

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

Te a ars un
Pic la creier! Cum te cheama?

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

Aveam
Si eu o cunostinta cam in situatia
Ta si
Mangandeam
Ca se plange pe aicilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

Te a ars iarba aia de aia plangi asa usor

Răspuns utilizator avertizat
| Adiii23 a răspuns:

Pai daca as fi fata cred ca l-as calma laughing) si dupa aia l-as intreba ce are

Răspuns utilizator avertizat
| Adiii23 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Da da laughing)