| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, când postează iubitul vostru poza cu el ii verificați like-urile pe care le primește?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Pai hai sa intram in mintea unei femei posesive.
Daca pune o poza pe Facebook si primeste mai multe reactii inima de la fete cred ca iubita posesiva o sa il ia la intrebari pe baiat ca de ce iubit de atat de multe fete pe Facebook.)))))))))))

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Stai linistit, ca exact acelasi lucru se intampla si cu baietii gelosi, care nu suporta sa-si vada iubita ca primeste likeuri de la alti baieti.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta chiar nu am verificat niciodata si chiar nu ar avea de ce sa ma deranjeze.

| blackann a răspuns:

Da

| iulia0514 a răspuns:

Nu! Ce om normal la cap face așa ceva?

| Andra4862 a răspuns:

Uneori... happy