| alexx77 a întrebat:

Fetelor,cu un penis de 6 cm ati avut orgasm? Sau v-ati simtit bine cu un penis de 6 cm, sau mai mic?

Răspuns Câştigător
| litlledolleioanna a răspuns:

Asta nu pot sa-ti zic, nu poti sa faci sa-ti creasca penisul si toate pastilele sau prostiile care apar pe diferite site-uri sunt niste porcarii care te face sa cheltui banii de aiurea, stai linistit ca are timp sa creasca baietii inceteaza sa se dezvolte abia la varsta de 23 de ani nu-ti fa griji ai timpwinking

14 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

Cu un penis de 6cm nici o furnica nu satisfaci!

| bigalow a răspuns:

Aoleu voi nu v-ati dat seama? Nici macar nu exista penis in erectie de 6 cm, nu ced ca exista om care sa aiba penisul in stare de erectie de aceasta dimensiune

| lkgeo a răspuns:

Iti dai seama ca au
fundita

| litlledolleioanna a răspuns:

Cu 5 centimetri e de ajuns.vaginul unei fete este de 5 cm deci un penis de 6 cm este de ajuns ca sa ajunga acolo unde trebuiewinking

| danifx2 a răspuns (pentru litlledolleioanna):

Ma tu te-auzi?
vaginul unei fete normale este de aproximativ 13 cm

| litlledolleioanna a răspuns (pentru danifx2):

Ei da? sunt femei care ai chiar si 4 centimetri dar majoritatea au intre 5 si 7 cm si altele pot avea pana la 12 cm maxim.

| alexx77 explică (pentru litlledolleioanna):

Cum sa fac sa-mi creasca penisul?

| alexx77 explică (pentru litlledolleioanna):

Ce sa fac sa imi creasca penisul? am 14 ani si am penisul 6 cmcrying

| litlledolleioanna a răspuns (pentru alexx77):

Pai nu prea ai ce face inca esti mic ai timp sa te dezvolti nu-ti fa griji pastilele si toate prostiile care apar nu o sa faca decat sati ia bani de aiurea. abia ai 14 ani pana la 23 de ani ai timp sa cresti baietii se dezvolta mai greu.

| litlledolleioanna a răspuns (pentru alexx77):

Asta nu pot sa-ti zic, nu poti sa faci sa-ti creasca penisul si toate pastilele sau prostiile care apar pe diferite site-uri sunt niste porcarii care te face sa cheltui banii de aiurea, stai linistit ca are timp sa creasca baietii inceteaza sa se dezvolte abia la varsta de 23 de ani nu-ti fa griji ai timpwinking

| Dureex a răspuns:

Nu conteaza marimea

| alexx77 explică:

Am 14 ani am penisul in stare erecta 6 cmcryingsadsad

| ionel_7321 a răspuns:

Da tu de cat il ai frate de intrebi de 5, 5?

| JohnCena23 a răspuns:

Cu unul de 6 cm nu faci treaba. dar depinde daca ai 10-11 ani ap iti ajiunge...da daca ai 15 ani ap macar vreo 16-18 cm