| iubita_7611 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal?
ati facut vreodata?

funda love struck

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu am facut, nici nu am incercat si sincer nu as incerca...fiecare face ce vrea, si e ok atat timp cat ambii sunt de acord si daca se simt bine atunci nu e nimic in neregula, totusi am auzit ca sexul anal poate provoca si unele neplaceri fetei.Eu una nu as face, fiecare cu parerea lui, insa mie mi se pare mult mai ok sexul normal, cel vaginal.In plus mai bine sex oral, decat anal.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu sunt de acord cu el, e prea de tot!
Mi se pare prea pervers pentru mine, cel putin.acum fiecare cu preferintele si standardele lui!

| dana1986 a răspuns:

Mie mi se pare ceva ok, doar ca trebuie sa folosesti mult lubrifiant si trebuie respectata o igiena stricta, pe langa faptul ca trebuie sa fii foarte relaxata, dar poti avea un orgasm mult mai intens daca e esti penetrata cum trebuie. una peste alta totul e ok

| roxy_7432 a răspuns:

Nu am prejudecati sau preconceptii in ce priveste sexul dar nu am o parere deloc buna despre cei care se abat de la ceea ce este normal si firesc. Dupa parerea mea persoanele care care practica sexul anal sunt niste suferinzi din punct de vedere emotional, sunt apasati de o sumedenie de poveri sufletesti care ii conduc la stari de inhibite si de aici catre comportamente anormale.

| Nume a răspuns:

Sex oral cred ca e mai bun

| Abbydobrowolska a răspuns:

Hmm.nu stiu am incercat doar sex oral...eu cred ca e placut.de ce nu...