| anonim_4396 a întrebat:

Hey. ce parere aveti despre sexul anal? ati facut vreodata? cum a fost?

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Am incercat si m.a durut foarte tare si am renuntat la idee

| DenisaAbdn a răspuns:

Azi numai intrebari de genul asta ai pus. Te plictisesti deja in vacanta? Nu mai bine inchizi naibii computer-ul si iesi afara la un sotron?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am facu anal si nici nu o sa fac, am auzit ca doare si nici nu e sanatos
Daca vrei sa afli mai multe despre sexul anal, da click aici
http://www.contraboli.ro/despre-sex-anal-riscuri-si-sfaturi/

| Paulikap a răspuns:

Eu una cred ca e ceva scarbos.pentru baieti e divin, dar pentru fete e cam nasol.n-am exersat sportul astalaughing si nici nu cred ca o sa-l practiclaughing

| Mufă a răspuns:

Delia...ai niste intrebari de tot cacatul. Citeste-mi avatarul.

| madyxd a răspuns:

Mi se pare o chestie fara sens. dar fiecare are anumite "fantezii". desi am auzit si eu ca doare si prefer sa nu incerc