| ruby_2970 a întrebat:

Heei, fetelor cu experienta. cum a fost prima oara cand ati facut sex? V-a durut asa tare? Detalii? happy

Răspuns Câştigător
| Bebytsa93 a răspuns:

Draga ruby, nu pot zice ca mi-o placut prea tare prima data cand am facut sex, insa cu siguranta acum ador s-o fac. Nu trebuie sa iti fie frica de "prima data" gandeste-te doar cata placere vei simti in timp ce el te va iubi! Deci lasa temerile deoparte si nu vei regreta.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare fată are propria ei experiență, nu trebuie să ne expunem intimitatea aici.
Prea multă curiozitate!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu m a durut dar nici placut nu a fost

| Oana92 a răspuns:

Durerea nu e chiar de nesuportat, si nu ai parte de ea de fiecare data. Da, doare, dar e acceptabil.
Daca vrei poti sa folosesti lubrifiant(preferabil clasic) si neaparat prezervativul. Bafta!

| AndreeaPucca a răspuns (pentru Oana92):

Lubrifiant pe bază de apă, neapărat!

| dragodana a răspuns:

Salut! N-a durut asa tare.E suportabil.Decat sa te stresezi la acest aspect te sfatuiesc sa go with the flow si sa nu te gandesti la nimic.Cu timpul vei prinde experienta si va fi extraordinar. Good luck!

| bogdandinro a răspuns:

Biata fata vroia sa stie probabil daca pe la vreo 16 ani este normal sa faca sex ca o fata.Si daca te doare ar fi fost sa ii raspunzi eu sunt baiat deci nu stiu daca doare foarte rau dar la 16 ani nu ti-as indica sa faci sex numai daca va cunoasteti de ceva vreme.Asta e parerea mea.

| Eusiatat01 a răspuns:

Buna si tie. Pai sincer, pe mine una m-a durut prima oara destul de tare, ca si a doua oara, ca si a treia oara, cand mi s-a si rupt himenul. Acum depinde de fiecare in parte. Avem organisme diferite. Depinde de cat de elastic iti este himenul. Dar dupa ce treci de durere, o sa simti o placereee. tongue