| VrRos49 a întrebat:

Fetelor, cum ati reacționa dacă ati fi intr-o relație cu un baiat și el ar refuza sexul?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-as bucura enrom, inseamnad ca ma respecta si ma astepta pana cand sunt pregatita, sau pana la nunta.

| anonimuIl a răspuns:

Femeile vor sex când cunosc un bărbat.

| Gândesclarece a răspuns:

L as viola

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gândesclarece):

Si te mai miri de ce nu se uita nici unul la tine... cand raspunsul tau este "L as viola"

Asta ca raspuns contradictoriu la propria-ti intrebare:
"în 29 Iunie | Gândesclarece a întrebat:
De ce nu mai exista barbati de calitate in ziua de azi? De ce dau numai de inculti care habar nu au cum sa se poarte. Unde sunt barbatii educati, realizati, si cu bun simt, care stiu sa respecte o femeie?"

| vidia a răspuns:

Aș încerca să discut cu el despre asta și aș schimba situația. Dar dacă el nu dorește schimbarea, m as despărți de el.

| VrRos49 explică (pentru vidia):

Deci contează foarte mult sexul pentru voi femeile.
Asta voiam sa aflu.Multumesc.

| CeBuciConduci a răspuns:

Mi se pare o idee proasta sa întrebi asta persoane care n au nici o treabă cu tine. Pentru unele poate să nu conteze iar pentru altele poate fi cel mai important lucru într-o relație. Orice ar spune lumea, răspunsul adevărat îl vei primi când vei pune întrebarea cui trebuie! Până la urmă într-o relație e nevoie de comunicare și compromisuri ca aceasta sa fie sănătoasă?