| fdfgdgd a întrebat:

Fetelor, dacă un băiat bogat v-ar oferi cadou o mașină frumoasă, dar acesta v-ar cere în schimb să faceți sex cu el...Cum ați reacționa?

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

De unde atatea masini oferite cadou? In ziua de azi, cand un baiat vrea sa te bage in pat, nici o floare nu-ti mai ia laughing

| fdfgdgd explică (pentru Necunoscut112):

Îmi pare rău pentru tine că ai dat numai de cocalari, și nu ai avut ocazia să întâlnești un băiat adevărat.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru fdfgdgd):

Sunt mai mari sanse ca un cocalar sa ofere un trandarifi, decat barbatii care imi plac mie, care nu sunt deloc cocalari.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Inseamna ca sunt cocalari. laughing Sau ce, acasa nu primesti de la iubitu-tau niciun amarat de trandafir? Macar flori ieftine iti ofera?

| dragodana a răspuns:

Salut! Da.De ce nu? Cu conditia ca si tipul sa fie misto.Dar poti sa visezi frumos in continuare.