| iuliana21 a întrebat:

Fetelor cum arata barbatul ideal?

9 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Baiatul ideal este acela care reuseste sa ma faca sa ma simt bine in pielea mea, fara sa incerce sa ma schimbe tongue

cami
| cami a răspuns:

Iuliana, e greu de spus.Sti, ca fiecare incepe:
-materialista : sa aiba bani, sa aiba bani
-ipohondra: sa aiba unghiile taiate, si parul tuns scurt.
-nebunatica : sa-i placaaaaaa distractiiiaaa!
-filosoafa: sa fi citit macar 1094 pg din codul civil.
Sunt atatea, si atatea pareri...eu zic ca daca te iubeste, si va intelegeti, indiferent, il vei considera instant baiatul ideal.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cel care e langa mine.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Imposibil de descris - nu mai exista. Au crescut atat de mult pretentiile voastre incat....idealii sunt doar o utopie. Nu poate fi si frumos si destept si bogat si manierat si devreme acasa.

| idanna a răspuns:

Nu neaparat frumos, nu neaparat destept, nu neaparat f bogat, DAR neaparat atragator, neaparat descurcaret, neaparat cu bani si bineinteles sa ma iubeasca numai pe mine

| mitica_6163 a răspuns:

Un pic mai frumos decat dracul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, cu bani, inteligent, cu masina, glumet, fermecator, cu prieteni perfecti, cu parinti si rude perfecte, puternic cu casa de vacanta, cu multe cadouri de dat si romantic.
asta e un baiat perfect.

barbatul ideal pentru mine este haios si inteligent, care se prosteste cand suntem noi2, care se joaca cu mine, radem unul de cellalt, ne certam si apoi ne iubim nebuneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva... oricat de mult ai iubi un barbat, un defect sau doua sau chiar mai multe tot i le gasesti...Barbatul ideal ar fi: frumos, curat, bogat, fidel, destept...big grin dar cum am mai spus, nu exista asa cevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum arata pentru ca nu l-am intanlitwinking