| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum ati perceput diferenta intre un penis si un dildo? Puteti detalia?

13 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

E aproximativ la fel ca intre laba si sex la baieti.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Esti femeie? Nu prea cred ca e asa, stimabile/stimabilo.
Cand vorbim de penetrare masturbarea cu mana nu are nicio treaba cu senzatia de penetrare.
Fleshlight ul asgiura intr o oarecare masura senzatia de penetrare. E ceva mai asemanator cu realul decat mana goala.
Asa ca ceea ce ai zis tu acolo e o prostie.

| mi25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu esti femeie? Cunoscand fenomenul, nu-mi permit sa ma cobor la a spune ce ai spus tu despre ce am scris. Am incheiat disutia.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Incheie-o,dragule rolling on the floor

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Păi dildo-ul este folosit doar atunci când femeia nu are cu cine să faca sex iar penis-ul e la bărbați și femeia dacă are bărbat și acceptă să faca sex atunci penisul este folosit și apropo nu sunt fată dar oricum nu trebuie să întrebi fete

| anonim_4396 explică (pentru Dhdhhdhfhfh):

Eram curios ca senzatie
E ca diferenta dintre fleshlight si un vagin sau anusul. Exista diferente, iar una dintre ele e temperatura.

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă, să nu îmi spui că la fleshlight te-a luat cu frisoane. laughing

| anonim_4396 explică (pentru EcceHomo):

Nu, că l am încălzit. Și nici așa nu și menținea temperatura constanta.

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Temperatura constantă s-ar fi menținut dacă ai fi turnat constant pe penis ceai călduț.winking Ai fi avut senzația că faci sex cambodgian.

| anonim_4396 explică (pentru EcceHomo):

Ce vrei tu mie sa mi transmiți acum?

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Că avem ceva în comun cu cambodgienii-ondinismul.Si nu numai. happy

| LacramioaraBO a răspuns:

Dildo-ul tine mai mult, nu face mizerie si nu comenteaza...in special nu spune ca ciorba e prea sarata.
Conteaza, totusi, sa fie de calitate.

| anonim_4396 explică (pentru LacramioaraBO):

Nu ti plac barbatii deci?