| Senill a întrebat:

Fetelor, auto-penetrarea vaginală cu un dildo din cauciuc vă oferă senzații similare penetrării cu un penis natural?

8 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu ca n am incercat poate experimentezi tu si ne spui si noua cum e!

Răspuns utilizator avertizat
| Jonas94 a răspuns (pentru Senill):

Știi cum se numește ceea ce faci?
Hărțuire!
Cred că ești un puștan urât și plin de coșuri, cu mult timp liber din păcate și cu ceva probleme la bilă.
Ai mai întrebat odată ceva, că dacă o fată ar fi agățată de un șmecher, aia l-ar refuza, și apoi el s-ar duce și i-ar trage-o pe la spate puțin așa 5-6 minute, apoi ar veni poliția, dar ea și-ar retrage plângerea, că era el frumos, și i-a plăcut.
Editorii TPU, ți-au șters postarea aceea, care dovedește de fapt că chiar ai probleme, pentru că nu faci diferența între viol, sex, și plăcere.
Sper să-ți iei ban cât de curând.

Răspuns utilizator avertizat
| Jonas94 a răspuns (pentru Senill):

Sunt foarte calm să știi.
Doar că ai niște întrebări extrem de creppy, și hărțuiești persoanele de sex feminin.

| DorelExpertu a răspuns:

Hoo nimfomanelor, luati-o usor.
Din cauza dildourilor noi nu mai avem ce ***...
Ganditi-va si la noi.

| Vanishgold a răspuns:

Nu prea are cum sa fie la fel. E aiurea cand trebuie sa faci tu treaba.

| AndreiClujeanuuu a răspuns:

Din cate am auzit, senzatia este aproape aceeasi, dar o sa te plictisesti repede. Poti chema o prietena sa-ti tina companie si o sa fie si mai interesant atunciwinking