| xRaffy a întrebat:

Fetelor cum ați reacționa dacă iubitul/soțul vostru v-ar lasa pentru alta femeie mai bătrână cu 10-20 de ani foarte bogata gândindu-se ca duce o viata mult mai buna cu ea de cât cu voi?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Go for it! Numai bine!

| Adry05 a răspuns:

Cred că la fel de tradătată te simți indiferent pentru cine te lasă, zic și eu

| blairelovesmusic a răspuns:

M-as desparti imediat de el. M-as simti GROAZNIC...GROAZNIC E PUTIN SPUS!

| xRaffy explică (pentru blairelovesmusic):

Dar sa îți spună după un timp ca nu te mai iubește ca se simte prea sufocat și ca vrea o pauza?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru xRaffy):

L-as intelege si i-as acorda timpul necesar.

| FDJYHRF a răspuns:

I-aș strage de gat pe amandoi dar inainte sa fac asta mi-aș da seama ce pierderea lui si ca nu ma meritat niciodata si ca e cineva mult mai bun care ma asteapta

| xXxMargaritaruMortiixXx a răspuns:

I-as ura mult succes in continuare