| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona dacă ati afla ca iubitul vostru va inseala cu o femeie în varsta de 50 de ani?

Răspuns Câştigător
| vidia a răspuns:

Pai probabil l-as lua puțin la un joc de bjj.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Auzi, da conteaza cu cine inseala?

| Hammurabi a răspuns:

Uneori la 50 ani sunt mult, mult mai bune decât multe până în 25 de ani. rolling on the floor

| Mirellia a răspuns (pentru Hammurabi):

De unde știi, ai testat? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Mirellia):

Nu. Avea 48 ce am testat eu. laughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Frate eu cred ca glumești... sper ca iubita ta nu e mai în varsta ca tine sau?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Valeleuuu frate și ți-a plăcut?

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Eh... nebuniile tinereții. laughing
Aveam vreo 24-25 de ani pe atunci și îmi plăceau astea mai mature. laughing

Nu. Iubita mea are 32, e cu un an mai mică decât mine.

| LordCristobal a răspuns:

Ar fi de departe cea mai urata umilinta pentru o fata.

| AdioTPU a răspuns:

Nu contează vârstă când înșeli un om laughing Dacă tipă e căsătorită, cel mai probabil sa fie la vârsta asta, îi zic eu că dacă nu încetează a se întâlni cu soțul meu, o spun soțului ei.

| 199onur7 a răspuns:

O dată ce te-a înșelat poa sa fie cine o fi tea înșelată.

Nu sunt fata -_-

Onur official -_-

| Fonk a răspuns:

Nai sa vezi asa ceva, imi pare rau da numa iti pierzi vremea cu intrebari stupide. Daca e sa intu si eu in "gluma", ala se duce la o c*va de 25 ani