| cristiana_9646 a întrebat:

Fetelor cum atrageti >>>baieti?:dwinking; d funda fundita mare mare

5 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Daca esti mai ales frumoasa e foarte usor flirtandwinking.

| Deea_2510 a răspuns:

Pai.pe unii baiati ii da gata o privire perversa sau una foarte antenta si senzuala, sau chiar inocenta si sensibilapuppy dog eyes sunt glumeata vorbesc frumos, nu e frumos sa injuri foarte mult chiar daca mai scoti cate un cuvat pe gura. vocabularul sa nu fie prea colorat, zambesc ii iau in brate sau ii mangai.bine asta nu cu toti doar cei care ii plac sau asa.dar mai mult priveste-i cu incredere in ochi! sper ca ti-am fost de folos>big grin

| sysy_1065 a răspuns:

Fii uh insuti daca te place te place pentru ca asa esti uh nu trebuie sa-ti expui foarte mult formele ca dupa aia le dai de gandit altele mai urate :*

| NONAMEONe a răspuns:

Mai usor decat crezi... intr-o seara m-am cunoscut cu o tipa eu stiam din timp ca are iubit "chiar mai bine decat doar un iubit are doi" mi-a zambit da si eu ca prostu m-am apropiat prea mult de ea m-a mangaiat si mi-a cam dat de gandit chestia asta vreo ora... mi-am calmat hormonii stiind ca nu voi fi doar singurul de pe lista ei...

| JustMe47 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai atragatoare.(expusa)(sexy) sti ce vreau sa spunwinking