| Fatarap a întrebat:

Fetelor :
Cum atrageti baietii? >:

Răspuns Câştigător
| alexandra21maria00preda a răspuns:

Buna. Pai ne imbracam mai sexi ne dam cu parfum si facem pe fetele cuminti care au nevoie de ajutorul fetelor.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trebuie să faci ceva special să că cucerești pe cineva?
Trebuie să fii tu, nimic altceva.

O zi frumoasă!

| Fatarap explică (pentru Musique):

Nu credeam ca o sa aud acest raspuns. In ziua de azi daca nu dai din cur si daca nu te machezi... nu prea esti considerata frumoasa.

| Musique a răspuns (pentru Fatarap):

Draga mea, eu nu mă machiez deloc, și tot eu sunt aia care nu se consideră frumoasă. Nici dacă m-aș machia nu m-aș vedea altfel.

Mi s-a spus că-s frumoasă, dar am fost eu.
Cred că atunci ești frumoasă când ești tu, când ești sinceră cu tine în primul rând.
O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un magnet? pf.

| TheAvenger a răspuns:

Te arunci de pe bloc. Sau te împuști. Una din două.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Zambindu-i.Daca si el ma place atunci imi va zambi si va veni la mine.De obicei asa mi se intampla...laughing

| Spermezan a răspuns:

Probabil ca-si misca curu' se se asteapta sa nu fie "luate" pe la spate.
Of, prea multe curve virgine...

| Fatarap explică (pentru Spermezan):

Prea bine zis.