| tinutzamariutza a întrebat:

Fetelor cum descrieti voi bietii?

Răspuns Câştigător
| onlyagirl a răspuns:

Sincer.vorbesc din punctul meu de vedere, cu pesimism si dezamagire, ce-i drept.eu una ii consider incapabili de a vedea dincolo de aspect fizic, incapabili de a aprecia ceea ce li se ofera, dorindu-si din ce in ce mai mult fara a darui nimic. poate ma insel eu, poate exista si genul de baiat care simte cu adevarat si e sincer, eu pana acum nu am avut parte de asa ceva si nu pot admite ca exista...si plus de-asta nu iii putem baga in aceeasi oala.nu exista un tipar de baieti si altul de fete.sunt doar oameni diferiti, dar care au insusiti comune cateodata!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt baieti, nu au nevoie de descriere

| DNSK a răspuns:

Asta da intrebare

| wolder a răspuns:

*baietii

| h3r a răspuns:

Hehe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are imaginea baietilor pe care ii cunoaste. Este relativ.

| Isabella95 a răspuns:

Baietii...nu pot sa iti spun o parere generala despre ei, pentru ca fiecare baiat e diferit in felul sau. Nu pot sa-i bag pe toti in aceeasi oala. Sunt baieti buni si baieti rai. Si bineinteles baietii ne fac sa suferim, dar ne fac si sa iubim, sunt un rau necesar, dar si un bine :X. Funda? :*

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Un rau necesar laughing

| boylivgume a răspuns:

Sunt niste ciudati rusinosi,'ce descriere ciudata', stiu!

| Ana0Maria a răspuns:

Un rau necesar.

| darius1001 a răspuns:

Lasa ca nici fetele nu-s rupte din rai vezi de treaba ca is destule la care le sare piulita si no mai pot recupera.