| anonim_4396 a întrebat:

fetelor le plac bietii parasi? adica pe picioare si maini?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Mai,om fara par deloc nu exista,dar atunci cand este in exces si foarte mare iar nu este prea estetic,nici sa se rada nu este o solutie pentru ca atunci cand creste arata si mai rau,ce sa zic, ca in orice altceva e bine sa nu existe excese, cu cat mai mic parul cu atat mai bine, totusi un partener nu se alege dupa parul de pe corp, ci altele sunt criteriile care trebuie sa domine

10 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Asta-i buna laughing

| Azre a răspuns:

Toți bărbații sunt păroși, dacă nu ar avea păr pe ei nu ar mai fi bărbați!

| Voidwithin a răspuns:

Aia parosi is mai sexosi pentru fete aia cu floaca de 1 m laughing

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Bietii parasi? dupa cum scrii cred ca esti spion!

| caramela a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

laughing

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru caramela):

Nu rade caramelo! e de plans cata incultura exista! sau poate tu ai dreptate, e de ras...

| caramela a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Ar fi putut sa reciteasca intrebarea si avea posibilitatea sa modifice...dar asta e..si eu gresesc atunci cand scriu repede, dar in majoritatea cazurilor recitesc si modific acolo unde trebuie.happy
O zi frumoasa sa aihappy

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru caramela):

Toti facem greseli! dar exact cum spuneai, mai aruncam cate o privire la ce scriem.insa...si tu sa ai o zi minunata!

| IREros a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de bietii parosi, dar aia care se rad pe maini si picioare cu siguranta sunt gretosi, in rest inteleg, dar maini si picioare nu.

| PufyRea a răspuns:

Sincer nu :d. Cu toate ca se zice ce cei parosi sunt buni la pat dar nu arata bine, cel putin mie nu imi place sad