| TheLocaKid a întrebat:

Fetelor, cum este iubitul vostru? Ma refer cum vorbeste cu voi, cum va alinta, despre ce vorbiti si etc big grin ( intrebare de plictiseala straight face ) Fundaa pentru raspunsul cel mai tare :X

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Sincer...laughing Nu am asa ceva.happy
Dar na, as vrea cine nu vrea.laughing
Dar in ziua de azi greu se mai gasesc baieti de treaba.happy
Numai bine.:*

| ombladon a răspuns:

Da ' tie cum iti zice? galetusa?laughing

| convert a răspuns:

rolling on the floor))) @ombladon: respect! rolling on the floor))
@thelocakid: scuzE:d dar a fost maximrolling on the floor
referitor la intrebare: strambo,baloaso etclaughing mai are si momente romantice cand imi zice iubi, iubita mea, etchappy

| simiy a răspuns:

Noi suntem impreuna de 5 ani si vorbim despre orice ex: dragoste, masini, bani, servici, familiile noastre etc si ne alintam "iubire" sau "iubi"

| Loolsae a răspuns:

Prefer sa nu raspund la intrebare.
No more BOUfriend...
S-a despartit de mine adineaurea pentru ca mai vroiam sa vbim 2 minute...straight face oh go on

| Sessionn a răspuns:

Pai gasim diferite subiecte.de exemplu.''sexul''. asta e cel mai discutatlaughing ne intelegem ff bine.ca alint ''pui; x''