| ThePunkGuy34 a întrebat:

Fetelor, cum preferati sa fie un baiat? Mai sensibil sau mai... asa cum suntem de obicei?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Incearca o combinatie si va fi foarte bine, fii asa cum sunteti voi de obicei, punctat cu momente de sensibilitate si mare intelegere si vei fi incantat de rezultat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca totul sta in atitudine.Nu e bine sa fie un plingacios, dar nici,, bad boy''.Eu cred ca trebuie sa fie increzut in sine dar sa asculte si parerile mele, sa fie carismatic si sa-mi fie vesel cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tot ce conteaza la un baiat pentru o fata este:

inteligenta (medie)
muschi (medii)
amabilitate (multa)
carisma (multa)

Dar sa fim seriosi acum, cel mai important lucru este dragostea pe care o poate oferi persoana respectiva celelaltei persoanewinking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepe-lepe se taie din start ca imi pica fisa.
Atitudine, carisma, tupeist. Dar ideea e sa fie comunicarea aia perfecta, sa nu fie loc de plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinatie perfecta intre sensibilitate si... celelalte (posibile) calitati pe care (unii) le aveti! happy

| casian_6565 a răspuns:

Sensibil in niciun caz! daca esti sensibil esti luat de prost. Eu zic sa fi sincer in primul rand, sa fi matur si putin glumet mai mult fi tu insuti.