| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce tip de baiat preferati?

Răspuns Câştigător
| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai...sa nu fie prea timid.sa aiba simtul umorului...sa pot vorbi deschis cu el...in general daca ne intelegem bine si avem lucruri in comun e perfect... aa da...si...sa nu fie mai scund decat mine...adica...cu cativa centimetri mno.mai merge... da' nu cu mult...big grin.cam asta ar fi

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Sportivi, inteligenti, cu bun simt, timid si dragut, care sa ma iubeasca pentru cine sunt in interior, nu pentru cum arat... ah... si niciodata sa nu ma insele.

| lola a răspuns:

Unul care nu se imbraca cu haine mulate, sa fie glumet, sa fie dragut, sa nu fumeze, sa fie bine dispus si vesel, misterios, sa nu se uite ca vitelul la poarta noua cand vine vorba de fizica...adica sa mai dea si pe la scoala, dar sa nu se "traga pe cur" [scuza-mi expresia] cand vine vorba de facut farse inofensivedevil
Adica ceva de genu bad boy dar cu simt si creierlaughing

| marsy a răspuns:

Dragutz. nu numai decit pe nota 10. Sa fie bun la suflet, intelegator, prietenos sh primul rind SERIOS. glumet. desig fiecare gluma la locul ei.

| catalina_2916 a răspuns:

Din punct de vedere moral:respectos, dragastos, glumetz, amabil, inteligent si sa tina la mine... iar din punct de vedere fizic:inalt, copr atletic, ochi negrii si mari, brunt, ten deschis si sa aiba dintii f ingrijitihee hee

| JoJo a răspuns:

Brunetii cu ochii verzi sau albastritongue
Nu am un gen anume dar genu'de mai sus sunt cei mai simpaticitongue
Si urasc TIGARA! deci... logic sa nu fie fumator:-&
In rest...sa fie un baiat cu bun simt si sa tina la minehappy

| Gabry a răspuns:

Sa fie linistit si la locul lui! Nu vreau nu stiu ce baiat care injura cat e ziua de lunga, fumeaza etc!

| SweethearT a răspuns:

Sincer, imi plac baietii mai smecheri umpicut:X.Pentru ca pe langa unul foarte serios, cu acela te distrezi.Si normal, mai inalt ca mine(dar nu cu mult, ca nu vreau sa vad cerul cand ma uit la el), blondut sau saten, ten normal, ochii frumosi, sa fie glumet, nu ma prea intereseaza daca fumeaza sau nutongue ca doar e decizia lui ce face, fotbalist/basketbalist, sa aiba ceva gust la haine, putin cu capul in nori si sa nu se lase manipulat de altii.happy

| karra a răspuns:

Iubesc baietii cu ochi albastri si bruneti, inalti, cu un zambet frumos, atletici,... dar pana la urma astea sunt doar detalii ...imi plac baietii amuzanti, intelegatori si care iti ofera libertatea necesara happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inalt, ochii ca ai mei (albastrii ), ten masliniu, par negru, corp atletic, inteligent, modest.

| Lolllipop a răspuns:

Pe mine ma atrag baieti,, rai'' care sa aiba acel aspect de cartier, cred ca sunt cam nebuna, dar asta e