| Suki08 a întrebat:

Fetelor, cum se face sexul oral, si cum este?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cere-i baiatului cu care faci sex, sa-ti faca sex oral si vei vedea/simtii cum este!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare cuplu de prieteni sau iubiti practica sexul oral cam in acelasi mod fiindca NU pot exista diferente prea mari privind ''tehnica'' aplicata/folosita. Va asezati confortabil in pozitia 69 si vei simti in mod real cum te vei simti atunci cand dai/faci tu iubitului si in acelasi timp ''pasaricii'' tale se aplica o cunilitie. Succes!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu putem sa ti explicam cu lux de amanunte cum se face aici ca nu ne este permis evident dar te poti inspira din cateva filmulete xxx care te pot lamuri. Dupa aceea poti experimenta ca sa vezi cum e.

| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Baietilor, cum putem f***... Ce intrebarii ciudate puneti fetele. incearca si ai sa vezi