| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,cum arată pentru voi bărbatul ideal?
Sunt curioasă! :*

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie de caracter dar și frumos/simpatic!
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Pai simplu, e ala care-mi place.

| Oana92 a răspuns:

Daca are suflet bun si minte in cap e perfectwinking

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine ar trebui sa ma iubeasca sa nu imi spuna de enspe mii de ori "te iubesc" pe zi, sa o spuna doar atunci cand crede el ca e mai bine sa fac din lucruri simple o comoara cu care sa ma intorc cu drag cu gandul.
Daca ai sa auzi pe cineva zicand ca daca are inima buna si te iubeste nu ma ma mai intereseaza altceva, ei bine exteriorul conteaza fiindca e expunerea interiorului deci nu trebuie sa fie cine stie ce model pentru mine conteaza sa aiba un asepect ingrijit si sa fie cat de cat prezentabil sa aiba geija de mine sa fie glumet, nebun si nu am nevoie de cine stie ce geniu... vreau doar ca sal duca capu atat! sa nu fie violent sau genul de persoana mereu stresata adica sa fie calm sa aiba rabdare cu mine sa ma ajute la greu sa fie mereu langa mine cand am nevoie daca nu trupeste macar sufleteste. Si nu am nevoie de cadouri scupe de mai stiu eu ce flori sau sa ma scoata in nu stiu ce restaurant mie de ajuns o plimbare prin parc tinanduma de mana... sa fie mai inalt de cat mine iar la ani sa fie mai mare de cat mine sau aceeasi varsta. Cam asa ar fi barbatul ideal si pana la urma cine vrea sa comenteze sa stie ca nimeni n-ar iubi un barbat mic, chel, sarac, urat si cu **** mica laughing

| piticelm a răspuns:

Cu simtul umorului,sa aiba un suflet bun,sa fie plin de viata,spontan, intelegator, cu capul pe umeri si ori sa fie mai agitat ca mine, ori sa fie mai tacut ca sa ne putem intelege, altfel ar ajunge la nebuni din cauza mea laughing. In doua cuvinte : prietenul meu big grin

| CoquineNoire a răspuns (pentru piticelm):

Ala e profilul general al unuia care inseala.
are simtul umorului, are suflet bun, intelegator, prin insusirile astea ascunde faptul ca are pe alta sau pe altele.

| piticelm a răspuns (pentru CoquineNoire):

Da,asa este,te inteleg, altceva? mai doresti ceva de la mine? daca nu, mersi pentru raspuns, asta decid eu, nu tu.

| CoquineNoire a răspuns (pentru piticelm):

Da.
cere-i cat mai repede toate parolele, convinge-te singura.
daca nu vrea sa ti le dea, sigur te inseala.
ai sa vii tu la mine, ia sa vezi, si-o sa zici "Coquine, cata dreptate ai in tot ce spui, esti cea mai tare, sunt horny, use me cum vrea aia a ta."

| piticelm a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ma intrebase cineva la o alta intrebare, unde am primit un raspuns penibil, ceva in genul ''unde-i gasesti frate?'' rolling on the floor Nu am vrut sa raspund, dar raspund acum...cred ca am un magnet laughing:-s Ti se pare ca ti-am cerut vreun sfat? ti se pare ca te-am bagat cumva in seama si n-am vazut bine? Cica ''cere-i parolele'', nu te supara, sa stii ca nu mi-a venit menstruatia de 2 zile si sunt disperata cu mainile prin aer laughing Doamne, mai inchide gardul ala te rog, macar odata pe an laughing

| CoquineNoire a răspuns (pentru piticelm):

Eu am un timbru si o tonalitate aparte care denota un fel de *facepalm* dar este prezenta in timp ce spun "aoleo...", dar ramane la stadiul scris, ca nu ai cum sa auzi in ce fel pronunt acel cuvant la adresa neuronilor tai lipsa.
esti extrem de boring...sigur te inseala.

| piticelm a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu-i asa? ma gandeam eu.Ai putea sa-mi numeri neuronii daca aceasta grija nu te poate lasa sa fii linistita noaptea, iar somnul iti este perturbat, cu acest gand.Sau ai putea sa vorbesti corect romaneste,nu un cuvant in engleza si cinci in romana,saaaau ai putea efectiv sa bei un pahar cu lapte,ca sa ai somnul linistit si sa dormi bine, fara a te gandi, daca ma inseala sau nu prietenul meu.Ce zici, ne-am inteles? E ok? ma asculti, da? Multumesc ''sugar'' laughing

| Elenaeli22 a răspuns:

Pai sa fie destept si glumet.

| Angel2001 a răspuns:

Pentru mine e important să fie amabil, curajos şi destept