| IQOnly a întrebat:

Fetelor, cum v-ar placea sa va atraga baietii?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Sa fie ei, sa nu-mi arate talente si figuri''uite cat de tare sunt eu'' sa-mi arate sufletul, sa fie pe placul meu ca daca un baiat nu e pe placul meu degeaba ma incanta! nu vreau baieti frumosi(aspectul fizic nu conteaza), nu vreau bogati(banii ii facem noi impreuna, cu greutati dar decat cu unul bogat mai bine lipsa!), sa fie destept(sa aiba scoala terminata. o facultate facuta, si un job pe masura!) nu trebuie sa castige el o groza de bani ca muncesc si eu si impreuna ne descurcam noi! ca ne intelegem bine si unde e iubire, e totul!

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu o inteligenta nativa, umor fin si romantism, iti spun cu siguranta. Si sa fie increzatori in ei. Asta vrea orice fata.

| Razvan a răspuns:

Sa fie originalihee hee

| Alisa a răspuns:

Cu fapte care sa arate ca ma merita si ma apreciazawinking

| hamsterx a răspuns:

Nu cu replici expirate gen : crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec o data pe aici?
big grin

| constantyna a răspuns:

Un baiat, ca sa ma atraga, trebuie sa fie curat din toate punctele de vedere, sa fie credincios, ortodox, inteligent, amuzant, dar nu vulgar, romantic, sa nu ma plictiseasca.Sa fie musculos, inalt, potrivit(nu gras, dar nici slab), nefumator, sanatos fizic si psihic. Mi-ar place sa ma atraga prin fapte(sa fie grijuliu cu mine), conversatie, prin ganduri de iubire pe care eu sa le simt, comportamentul lui in general, si fata de alte persoane, sa nu ma faca de ras fata de altii, sa fie singur(sa nu fie implicat in alta relatie, sa nu fie afemeiat), etc.Atractia se simte.

| Aia cu cap mare a răspuns:

In cel mai ciudat modlaughing
nu stiu.
as vrea sa fie de treaba, amuzant, fain [logik laughing]
da nu stiu une gasesc eu un baiat dinastalaughing.

| Macho a răspuns:

Visati. ca e gratis.

| daminushh a răspuns:

Ii atrag eu pe eibig grin.

| cristian_5654 a răspuns:

Cu undita laughingnormal cu bani si restul in seama banilorlaughing

| marius_7009 a răspuns:

Constantyna vrei perfectiunea, cumva cata superficialitate!