| dennis17 a întrebat:

Fetelor cum v-ar placea ca baietii sa foloseasca un mod pentru a va castiga? happy

5 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Să fie drăguţ,respectuos,cu bun simţ,fără fiţe gen "eu sunt cel mai tare din zonă", liniştit, să-i pese de mine şi cam atât happy

| Doηηa a răspuns:

Respect și maturitate!

| Madalinaoanna a răspuns:

Indraznet,tandru,amuzantlaughing(neaparat)sincer,cuminte,amabil,frumos

| DeliaMarius a răspuns:

Sa fie dragut(in primul rand)sincer, sa se comporte frumos, calm, intelegator.

| Lory_1630 a răspuns:

Dragut,respectuos(fata de mine,prieteni si colegi), intelegator(sa-mi asculte toate vorbele, dar nici chiar sa stea toata ziua pe langa mine sa ma intrebe daca m-ai vreau sa-i spun ceva). atat conteza pentru mine.si cred ca asta isi doreste orice fata(unele fete isi mai doresc si o anumita culoare a ochilor, parului etc)