| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum v-ati cunoscut cu iubitii vostri? si cat de mult va iubiti?! ce-l mai frumos fundalove struck

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Buna! Pe iubitul meu, viata mea l-am cunoscut pe net in perioada aia eram cu alt baiat de 3ani si ne certam in fiecare zi.Pe actualul il stiam de pe un site si eram amici, nici nu il stiam in realitate.Desi batea apropouri sa fim impreuna eu sufeream foarte mult dupa fostul si i-am spus ca nu are nici o sansa.Mam despartit de fostul dupa multe certuri si apoi a urmat o perioada grea din viata mea tata sa imbonlavit foarte tare mi s-a spus ca are ceroza diabet.mama probleme cu inima chiar am avut un incendiu la parinti luase foc o incapere si era sa ajunga sa ne arda si casa.In tot acest timp florin a fost alaturi de mine a plans cu mine a ras cu mine ba chiar odata imi era foarte rau la 00 noaptea si a venit la mine si nu era aproape era din alt oras si m-am gandit ca merita si i-am dat o sansa.i se citea bucuria din privirea lui, ochii lui.Insa problemele mele nu sau sfarsit am fost bonlava si mi-a fost mereu alaturi.De atunci au trecut 1an si 8luni. Locuim impreuna si impartim orice si pot spune ca am ajuns sa il iubesc atat de mult incat nu pot trai fara el.

6 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Pai eu sunt cu un baiat de 1 an si 3 luni.inainte sa ne cunoastem eram frati dupa aia ne-am intalnit si m-a sarutat chiar imi prima zi. apoi am inceput sa ne mai intalnit.mai vb cate vre 3-4 ore la telefon, mesaje de dragoste de noapte bunahee hee. anul acesta i-am cunoscut familia si el pe a meahappymai mergem la familia lui acasa si chiar ma simt bine.acuma stam amandoi in apartament de vreo 3 luni.e f misto gatim impreuna, facem curat impreuna radem, plangem impreuna.pot sa zic ca asta da iubirelove struck

| russyy a răspuns:

Sunt super povestile voastresadsi triste.mai ast putin si dau funditaaa:*:*

| IubesteEa a răspuns:

L-am cunoscut in parc ne-am urat ne certam apoi parca destinul ne-a unit am fost impreuna si ne mai iubim logic 100% il iubesc si el pe mine ne intersectam privirile radem daca ne certam stam 3-4 zile tristi si ne impacam ca prieteni desi cred in dumnezeu in destin in vise si in dorinte si cred ca voi fi din nou cu el sincer si nu renunt! sunt puternica...:* fundalove struck?

| BrokenDreams_8819 a răspuns:

Buna...eu m-am cunoscut cu iubitu meu(s) printr-un prieten comun.traversam strada si prietenul respectiv m-a oprit s ma intrebe ceva...el s-a interesat de id meu de la prietenul nostru. prima data am vorbit pe net, apoi la tel. ne-am vazut, ne-am placut si acum facem 1 an:X ne iubim fff mult, e atent cu mine, imi face cadouri, vorbim despre orice. si, din cate am observat eu ar avea si gand sa ma ceara in casatorie:X

| AdeElLl a răspuns:

Pai l-am vazut prima oara si as spune ca a fost dragoste la prima vedere nici nu stiam cum il cheama exact. Am rugat o prietena de-a lui sa imi dea nr lui de telefon si in seara aceea am visat ca ma sarutam cu el.Eu m-am sarutat atunci pentru prima data.happyAsa ca de dimineata m-am intalnit cu el si cu prietena mea cea mai buna si cu iubitul ei am mers sa ne plimbam intr-un parc si acolo eu l-am sarutat fiindca era timid.Era asa timid c inainte bause o bere fara alccol.Si acum suntem prieteni si au trecut aproape 3 ani dar nu iubiti suntem ca fratele si sora e cel mai bun prieten iar acum e cu cea mai buna prietena a measad

| BoboKitty a răspuns:

Pai ma cunoaste de cand m-am nascut.si el avea 4 anibig grinSi ne-am cunosxcut asa...parintii nostri sunt cei mai buni prieteni in fiecare sambata vin la noi.dar acum el vine la mine eu la el in fiecare zi.iesim in oras.Si acum suntem iubiti de doar cateva luni...nici o luna adica 3 saptamanihappy