| Silwian a întrebat:

Fetelor..cum va puteti intalni cu cineva care nu l placeti? Doar asa de dragul de a profita de el..de bunatatea lui? sad

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Problema asta cu placutu' e mai relativa decat timpul. Cheia e aceeasi: din ce perspectiva privesti! Din a ei sau a ta? Din a unei persoane care e curioasa sa cunoasca pe cineva, a cuiva care isi propune ca urmatoarea persoana intalnita sa fie "the one" orice-ar fi, a cuiva care se lasa in mana sortii, a cuiva care are deja gandirea subiectiva pentru ca ii place cealalta persoana?

Fetele sunt mai afective si s-ar putea ca uneori sa nu-si dea seama ca ofera mai mult decat trebuie, desi isi doresc doar prietenie ( ori, intr-adevar, se simt bine jucandu-se in aceasta atmosfera a sentimentelor - daca mai si platesti, parfum! )

| RAY a răspuns:

Daca ești fraier nu este vina nimănui, cred ca ai nevoie de realism in viata ta, e păcat ca ai încredere in sexul opus, nu le lua in serios, ele mint non stop, nu sunt de încredere, nu au sentimente decât bucuria sa iți bata joc de tine, tu alegi idealismul adică partea ta primitiva vs realismul partea ta raționala, asculta de rațiune si dezvoltate omule

| Wr3nch a răspuns:

Poate are bani. Poate are ding dong bun. Poate vrea sa il faca gelos pe altul. ETC.

| Lukasssz a răspuns:

Poate e fiul secret al lui Gigi Becalihee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

Daca nu îmi place de omul respectiv nu mai exista o a doua întâlnire clar. Ce rost are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am făcut niciodată asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Cehoslovacia a răspuns:

D-asta romanca merita numa apa cu sare laughing

| freshDEportocale a răspuns:

Poate ne dăm seama că nu ne place pe parcurs, parerile nu sunt statice