| MirunaSunrise a întrebat:

Fetelor, cand va despartiti de un baiat pe care chiar l-ati placut si peste ceva timp il vedeti cu o alta fata, nu va este oarecum greu? nu va aduceti aminte de toate clipele petrecute impreuna? Intreb asta pentru ca am vazut multe cazuri si mereu imi pun aceasta intrebare, eu nu-mi pot raspunde la ea deoarece nu am trecut prin asta...

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poi,nu ai de ce sa iti fie greu.tongue Fiindcă nu e nimic avem o viata înainte, si daca l-am vazut cu alta ce? Nu-i dau importantă si poate am sa-mi gasesc altul mai bun.Bft

| CityOfSatan a răspuns:

Sincer?! Nu! Trebuie sa ai tarie de caracter, si vei trece mai usor peste orice greutate!