| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui să decurgă o partidă de dragoste sau sex ca sa fie uimitoare, uluitoare si de neuitat?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Exact cum este un film pentru adulți. Dar varianta de mijloc, nu hard sau extrem. Dar nici soft. Și cu siguranță nu vei uita. Cam asta vor majoritatea, dar nu vor să recunoască... Ne ascundem după deget, că nu ne vede nimeni.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca partida de dragoste sa intruneasca toate atributele precizate, ar trebui sa fie intretinut intr-un cadru aparte, adecvat cu o persoana care sa fie virila, potenta si dotata fizic dar si cu o minte creativa, cu foarte multa imaginatie. big grin

| Goete a răspuns:

Pentru a fi de neuitat cred ca inainte de "cum" ar fi "cu cine", si apoi "cum"

Răspuns utilizator avertizat