| Nidal a întrebat:

Fetelor, cum vi s-ar părea o partidă de sex cu prietenul vostru drag undeva într-un lan de grâu, porumb, ovăz etc. în mijlocul câmpului, pe o păturică, într-o zi de vară? Vi se pare un act dus la extrem adică credeți că asta ar face-o doar femeile de moravuri ușoare și golanii sau din contra, vi se pare ceva mai altfel, ceva super incitant și special în același timp, mai ales dacă vorbim, repet, de un bărbat de care sunteți super mega îndrăgostite?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare o idee faină

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ah eh ih oh uh, ce incitant suna. numai o femeie deschisa ar fi de acord cu asa experienta. femeile care accepta sa faca sex in lanul de porumb nu sunt femei cu movaruri usoare

| tup3u a răspuns:

În boscheți sau după colțul blocului ce are? happy

| Bunacfbnbv a răspuns:

Daca fata este o tipa spontana, e super bine laughing