| sfrimed a întrebat:

Fetelor, cum vi se pare să faceți sex în parcare, seara, într-o mașină? V-ar fi rușine să faceți chestia asta cu partenerul vostru?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intr-un cuplu legat,se poate intampla oriunde si in orice conditii,atunci cand tensiunea sexuala creste si pana si aerul din jurul lor zumzaie de impulsuri sexuale...
Dar pentru o fata indragostita si lipsita de experienta nu ar fi cea mai placuta situatie,sa stii.
Si nu e numai rusinea sau riscul sa fiti prinsi, exista si un dezechilibru emotional si psihologic aici, fata se poate simti efectiv manipulata, umilita, folosita...si uite-asa povestea ei frumoasa de "iubire" se termina in marele fiasco dintr-o parcare.
Femeile vor dragoste si romantism, delicatete si siguranta, afectiune si comunicare.
Cand le au, ofera cu mult mai mult decat ar putea sa le ceara barbatul de langa ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu as incerca in masina, ca riscul sa fii prins este masiv, ori poti sa faci penis captivus si atunci ajungi de rasul intregului oras!
Ala nici macar nu se poate numii sex, maia els din partea unei fete, care are nevoei de preludiu si intimitate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aș fi fată, nu. Dar eu sunt cam rușinos.

| Byb2001 a răspuns:

In hotel e cel mai bine