| Ana-Maria_Moldovan_1998 a întrebat:

Voi fetelor credeti ca este normal ca o fata sa aiba patratele(pe burta). vreau si parerea vostra

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e, se vede urat mai bine cu grasimi pe lateral in proportii mici decat culturizata

| kar1GaNNN a răspuns:

O fata trebuie sa fie finuta si sa aiba feminimitatea ei.

| AdelinaC a răspuns:

Eu nu vad nimic rau in asta.O asemenea fata mi-ar parea ca este sportiva

| EvilThoughts a răspuns:

Nu.
O fată ar trebui să fie finuță și feminină, de-aia e fată.
Pătrățelele alea sunt menite băieților și arată urât și nepotrivit pe trupul unei fete.

| principessa1994 a răspuns:

Nu. O fata trebuie sa fie femenina. Iar femenitatea reprezinta coafata, aranjata, vopsita, etc. dar nici intr-un caz patratele pe burta!