| Victoria a întrebat:

Fetelor, cum visati sa fie nunta voastra? Dar noaptea nuntii? Si unde ati vrea sa mergeti in luna de miere? big grin

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Visez de mult la nunta mea... sper sa imi si indeplinesc visul asta intr-o zi...pai nu stiu daca imi doresc ceva deosebit...sau daca poate fi ceva mai special decat ceremonia in sine cu tot ce implica aceasta...stiu doar ca atunci cand va veni ziua aceea...stiu ca nimeni si nimic nu mi-o va putea strica...tocmai pentru ca va fi visul meu implinit. Noaptea nuntii...mm...pai...va fi prima noapte in calitate de sotie alaturi de persoana pe care o iubesc...prin urmare va fi si ea foarte speciala... iar luna de miere clar la munte...nimic nu ar fi mai placut decat sa fim amandoi...rupti de agitatia zilnica si de toti ceilalti... day dreaming

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, oooo nunta mea de vis...ar fi sa fim pe un yaht...sa petrecem impreuna cu cei dragi, apoi sa mergem amandoi pe o insula pustie, sa ne iubim mult, sa fim singuri, toata insula sa fie a noastra, bine ca ar fi mai multe...detalii,dar mai bine sa nu visez cu ochii deschisihee hee...

cami
| cami a răspuns:

Ooooo asta da intrebare 8->
Sa incep cu rochia http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/78.jpg +palarie+manusi
Cam ca a lu' Iri;)) Intr-un pat mareee, in Creta.

| Sara2 a răspuns:

Nu stiu cum sa va zic da cand ma gandesc ca va trebui sa am o casatorie candva ma ia groaza si spaima, imi place sa merg la nunti sa ma distrez dar eu pe mine nu m-as vedea mireasa e penal

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nunta mea. undeva pe malul mariilove struck(da, stiu, sunt tare creativatongue).

Noaptea nuntii as vrea sa o petrecem in Paris si pe urma sa mergem in luna de miere, in Hawaii sau in Dubai.

O seara placuta!

| Victoria explică:

Eu vreau, in primul rand, sa am toate persoanele dragi alaturi de mine in acea zi deosebita, sa ma sustina, sa imi impartaseasca fericirea. Mi-ar place o rochie de mireasa asemanatoare cu cea din poza data de Cami big grin Ce e mai frumos decat sa te cununi la biserica, imbracata in alb, cu persoana care te iubeste si pe care o iubesti, si toate persoanele dragi sa fie alaturi de tine? Noaptea nuntii vreau sa fie magica, unica si prima big grin Cu petale de trandafiri, lumanari, sampanie day dreamingIar luna de miere undeva departe de lume, impreuna cu persoana iubita...de preferabil pe o insula big grin Am vise marete :X

| georgiana a răspuns:

Visez la asta, rochie de mireasa...acel legamant in fata lui Dumnezeu, ineluk pe deget...:X:X:X...
Este visul oricarei fete! Vreau sa fie ceva special, cred ca luna de miere in Turcia, undeva departe de Romanialaughing

| pisoias29 a răspuns:

Hmm eu visez ca nunta mea o sa aiba loc pe plaja big grin...si noaptea nuntii oricum, oriunde va fi tot va fi speciala din anumite puncte de vedere...in legatura cu luna de miere as vrea sa imi iau cortul si sa ma duc la munte eu singura cu iubitul, numai noi copaci, aer curat si un lac :X...hmm pentru mine luna de miere nu ar insemna o plecare din tara natala, oriunde ai putea petrece timp frumos atata timp cat esti cu persoana iubita happy

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_2911 a răspuns:

Nunta mea as vrea sa fie pe un vaporhappy...cat mai romanticahappyhappyhappy.
Luna de miere in Greciahappype Mare,,, ador marea si linistea happy... dar tu? pup

| clawss a răspuns:

Nu mam gandi, in schimb despre imormantare mea mi-am facu o multime de scenarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde si rasta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde si rasta love struck

| catydulcica a răspuns:

Hmmm... da nunta mea... vreau ceva foarte simplu dar romantic... undeva la malul marii cu o rochie fluida alba cu o trena lunga iar el in pantaloni si camasa de inn ...eu in loc de diadema sa port o coronita din orhidei roz cu albe...si sa fie undeva la rasaritul soarelui planificata... aa si porumbei albi multi ...asa cat despre luna de miere uhhh cu siguranta doar eu cu el ndeva cu multa liniste si mai ales langa mare...asta e visul meu

| Bellinda a răspuns:

Orice fata viseaza la asta.Eu una as vrea sa am o rochie superba, la malul marii iar el, cand imi da inelul sa-l aiba in mana si cand deschide mana sa zboare un fluturelove struck.Sa fie multi porumbei albi si o caleasca. Apoi noaptea nuntii... ceva magic.Luna de miere...chinahee hee

Glumesc.nu in china.in orice caz intr-un loc romantic, Paris, Venetzia, pe acol.imi doresc o nunta de printesa.nu stiu cum sa v-o explic.