| Kidutz970523 a întrebat:

Fetelor,cum vreti sa fie un baiat?,Baietii cum vreti sa fie o fata?,calitati,comportanment, etc.

10 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere un baiat ar trebui sa fie sincer, sa ma respecte, sa comunice cu mine, sa ma alinte, sa ma protejeze, sa ma iubeasca, sa ma accepte exact asa cum sunt. cu defecte si calitati, sa nu ma insele si sa nu ma minta

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bogat!

| Larisssaa a răspuns:

El ar trebui să fie :
Sensibil, Să mă respecte, să mă protejeze, să mă iubească, să comunice cu mine, să nu fie mincinos, să fie el însuşi. Să mă accepte aşa cum sunt şi să nu încerce să mă schimbe.

| val31989 a răspuns:

As vrea ca un baiat sa fie baiat!
Adica, sa se comporte adecvat, sa fie manierat, sa fie SINCER.Pentru mine conteaza foarte mult sinceritatea, sa nu ma minta la orice pas.As vrea ca un baiat sa nu se dea ceea ce nu este ...sa stie cum sa se comporte cu o fata.
Si sa fie si destept happy pentru ca sa am ce vorbi cu el, sa nu ma plictisesc.
Mie de exemplu imi plac baietii care nu te lasa in pace laughing ..adica intotdeauna iti scrie primul, care cand te superi pe el sa stie cum sa te impace, etc.
(Aaa, si sa fie bun la suflet)
P.S Sa ma accepte asa cum sunt, cu bune si rele.
O zi buna!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Noi fetele,vrem ca baietii sa fie atenti cu noi,draguti,de treaba,sa se comporte frumos cu ceilalti din jur, sa fie romantici, sa aiba grija de ei, sa iubeasca cu adevarat, destepti, sa nu fie niste smecheri care la 14-15 ani deja fumeaza

| LittleMe a răspuns:

Blonda. Si ma`sa sa fie mai blonda ca si fi`sa. Si cineva sa ma trezeasca...

| ToTuleOK a răspuns:

Salut pentru mine o fata potrivita este cea care este mai funny sa nu fie plictisitoare.Dar cand ma uit la infatisare ma uit mai intai la ochi, buze, par, corp.Sa nu fie stresanta etc.

| SebastyanRata a răspuns:

Ea ar trebui sa fie : sincera,draguta,inteligenta, respectoasa(cu mine), eleganta, sensibila, funny.Sa ma vorbeasca cu mine mereu, sa nu se fereasca de mine, sa ma accepte cum sunt.Cam atat imi vine in minte acum. PS: La tine cum ar trebui sa fie o fata/baiat?

| PureSmile a răspuns:

Buna. Pai baiatul ar trebui sa fie calculat, sensibil, elegant, gentleman, sufletist, amuzant, marinimos, cu bun simt si nu in ultimul rand manierat. Comportamentul : sa se faca placut, sa fie pur si simplu el insusi. O zi buna!

| PureSmile a răspuns:

Buna. El ar trebui sa fie : sincer, sufletist, sensibil, intelegator, cu bun simt si nu in ultimul rand manierat. Comportamentul : sa se faca placut big grin, sa fie pur si simplu el insusi. :* O zi buna!