| Maximas19998 a întrebat:

Fetelor cind vreti voi sa faceci dragoste cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fetele difera asa ca nu este un Moment anume. Indiferent ca sta cu tine de 5 Luni sau mai putin fiecare o face cand Simte ca e Momentu si pot spune ca acesta vine foarte greu laughing.Ele se feresc fie pentru ca nu au Incredere, sau ca au Impresia ca e prea din Timp.VEzi tu fetele au conceptia aia de a se lasa mai greu si nu de Prima Ora, lucru destul de Tampit in conceptia mea.Atata vreme cat baiatu ala tine la tine chiar daca o a o faci cu el din Prima va fi langa tine mereu. Asta e o Tampenie sa astepti nu stiu cum sau ca e pre grabita situatia.pai pot sa astept si 5 Ani si daca vreau sa imi bat joc tot o fac -Dar ele nu gandesc asa si e trist.IMportant ca baiat e sa le faci sa isi schimbe Gandirea si pana la urma isi dau seama dar e greu. Acum sunt si fete care stiu ce au alaturi si de aia fac asa dar mai sunt si fete care stiu sa aprecieze ceea ce au si o fac Bine.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Oare cand?
Sunt mai multi factori care influenteaza in acest caz, daca dragostea e mare posibil cat de curand dar daca nu exista asa ceva nu ar avea rost din punctul meu de vedere!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ei cum cand, cand se simt pregatite, iubite din tot sufletul, eventual majore, trecute de 30 de ani cand deja nu mai conteaza nimic decat sa-si piarda secolu asta virginitatea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cand se dezbraca in fata lui si au chef

| MiruD a răspuns:

Cand vrem noiwinking

| DoriKat a răspuns:

Atunci cand am sentimente pentru acea persoana, si atunci cand ma simt in totala siguranta si comfort atat fizic cat si emotional.
Adica daca stiu sigur ca ma iubeste si eu il iubesc.

| WildLatte a răspuns:

Cand acel baiat ma iubeste si il iubesc, avem o relatie stabila, sunt 100% pregatita si dupa 17 ani jumatate ( nu vreau sa ma trezesc cu cine stie ce problema de sanatate ).

| ElenaDanielaE a răspuns:

Când suntem pregătite laughing!