| Beniamin19 a întrebat:

Fetelor, dacă ați întâlni brusc un băiat de care v-ați și îndrăgosti, la fel și el de voi iar într-o zi, acel băiat vă spune să vă izolați, să vă faceți o casă undeva într-un cătun izolat de lume, să vă întemeiați acolo o familie, să faceți 7-8 copii, dar bineânțeles, să aveți toate utilitățile la dispoziție: internet, tv, confort, căldură șamd...
Ați putea trăi în asemenea condiții alături de bărbatul visurilor voastre, până la adânci bătrâneți? happy

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Aproape am trait o data asa bine fara sa fac copii si crede-ma nu rezisti.Am stat ani de zile da mi s-a luat.

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu am in caracter sa fiu casnica. Imi place sa am serviciu si as innebuni sa stau acasa ...Nu faza cu catunul imi pune neaparat capac ci aia cu 7-8 copii laughing) Asta inseamna ca eu sa nu mai stiu nimic altceva decat copii, mancare, curatenie, oratanii etc. Nu, nu-s de mine happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| pixxie93 a răspuns:

Da, e super idea