| YeowangBalam a întrebat:

TPU! Credeti ca un baiat de 24 de ani se poate indragosti de o fata de 14 ani? Exista vreo sansa de a fi impreuna si de a ramane asa "pana la adanci batraneti"?

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cam greu de la 24 la 14:-

| Castiel a răspuns:

Nulaughing imposibil, poate sta cu ea doar pentru ca este buna sau ii plac virginele, fetele mici (pedofil) si oricum daca fata are 14 si ala 24 automat este pedofilie daca il prinde politia a luat-o!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred sad. E prea mare diferenta.

| Forevăr a răspuns:

Nu sad el vrea doar sa profite de ea => sa o beep si gta straight face

| Betty18 a răspuns:

Clar NU! Isi satisface nevoile sexuale pana se plictiseste de aia mica apoi PA! Simplu, nu?!

succes

| cosmin21 a răspuns:

Gandeste putin inainte sa scrii, ce vede un barbat de 24 de ani la o fetita de 14 ani? ala la 24 vrea "sex" sa se distreze, tu la 14 ani trebuie sa stai cu nasu in carte sa inveti.

| Heath a răspuns:

Daca e pedofil, nu vad care ar fi problema.

| caius a răspuns:

Nope, mi-e greu sa cred ca unu de 24 poate fi lovit de o dragoste pentru o tipa de 14 ani (fara suparare); majoritatea baietilor se dau la fete mai mici pentru ca sunt naive si cam pot sa faca ce vor ei din ele, asa ca ai grija; plus ca fetele de 14 ai nu au habar ce e aia dragoste

| basexcu a răspuns:

Da cu siguranta dragoste urmareste. Dragoste prin dos.Mai lasati cocalarii si jucati-va cu papusile... va trebuie sula de mici de asta am ajuns o tara plina de curve.

| YeowangBalam explică:

P.S...Nu eu sunt indragostita de acel baiathappy ci prietena mea si am vrut sa-i demonstrez cu ajutorul parerilor voastre ca am dreptate...Merci!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indragostit sigur nu. vrea doar sa o bip laughing
deci nu, nu pot ramane asa pana la adanci batranetiwinking