| Marius5638 a întrebat:

Fetelor, daca ati iubi cu adevarat un baiat i-ati face oral? eu cred ca o fata care refuza asta inseamna ca nu il iubeste cu adevarat.

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sexul oral nu are legătură cu dragostea.

| DeeaMarry a răspuns:

Eu cred ca tu nu ai iubit niciodata cu adevarat.

| RAY a răspuns:

Du-te frate la o excorta vorbesc serios,ar trebui sasi fie rusine sa spui asa ceva,si asa putine fete iubesc cu adevarat, cum naiba sa nu te iubeasca, uite eu nu vreau sa-i fac oral ca na nu vreau ce inseamna ca nu o iubesc, lasa aiureli de astea, exista exorta multe si cu tarif mic chiar 50 ron pe centura, daca te iubeste cu adevarat fi respectos omule, repet si asa ca putine iubesc cu adevarat

| Doub a răspuns:

Nu.
Nici măcar nu văd legătura.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Ti-a zis si Ray, putine iubesc cu adevarat. Mi se pare penibil sa-i tot induci unui om sa faca asta. Ba altii le si obliga! Lasa sa mai vina si ele cu propunerile si sa-si doreasca cu adevarat. Nu toti suntem la fel de exemplu. Mai multe nu zic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa mentalitate...(nu sunt fata)
De ce ar fi sexul oral un motiv pentru incheierea unei relatii?
Daca pur si simplu fetei ii este greata sau...nu doreste sa incerce din cine stie ce motive, de ce ar fi asta un semn ca barbatul nu este iubit?(Nu mai incerca sa imiti tot ce vezi in filmele porno...)
Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun si ca nu te-ai suparat(este doar opinia mea, eu unul nu mi-as pune prietena sa-mi faca sex oral daca nu ar dori asta sau si mai gretos...sa facem sex anal...yew)
Pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba din contra. Perversiunile NU au nicio legatura cu iubirea.

| AliG a răspuns:

E ca si cum ai spune: ``Daca mergi cu mine la suc in seara asta ma iubesti, daca nu, insemna cama iubesti``. Chestia asta nu demonstreaza nimic, iubirea nu consta in asa ceva...desigur, pana si s.x este ca un mic condiment petru relatie, dar nu reflecta iubirea pe care ti-o poarta partenerul/a. Probabil i-ai propus iubitei si te-a refuzat, asta nu inseamna ca nu te iubeste! Si crede-ma, daca ea vreodata va vrea sa ti faca, fii sigur ca nu trebuie sa o pui tu sau sa i dai de inteles ca vrei. Asteapta si priveste relatia din exterior. Pune te in locul ei si vezi cum ai proceda

| Sucre_Sucre_1998 a răspuns (pentru AliG):

Muia e rupta din rai.