| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat imi spune " Fata mea" inseamna ca ma iubeste cu adevarat?

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,fata mea, nu inseamna deloc asa ceva!

| TeoPT a răspuns:

Dacă băiatul ăla și taică-tu nu-s una și aceeași persoană, poate da, te iubește în sensul în care vrei tu.

| madyddd a răspuns:

Asa cevaaa rolling on the floor))))

Scuze, dar imi suna ciudat... "fata mea"?!
Ok, pai sa-i raspunzi cu,"baiatul meu" sau altele de genul.
Dar clar nu te iubeste(inca), fii sigura de asta!

| VadTot a răspuns:

Cati ani ai? 11 12 ani?
Daca un baiat iti spune asa inseamna ca i un baiat., care are un vocabular..doar de a impresiona si nimci mai mult!

| Babygirl01111 a răspuns (pentru VadTot):

Da tu cati ani ai 10?

| DNSK a răspuns:

Cel mai adevarat. nici nu se stie in lume cat de adevarat te iubeste. (of doamne.)

| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Inseamna ca esti proasta daca crezi asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E respectă si ține la tine, prin asta i ti arată că te protejează.

| CocoMexii a răspuns:

Nu neaparat, poate ca tine la tine, nu ca te iubeste cu adevarat.

| neutrino a răspuns:

Normal!

| Pricked a răspuns:

Dacă eşti şi tu băiat, da, te iubeşte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Poate sau asa vorbeste el cu fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat, intrucat este folosita adesea ca si o expresie uzuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, "fata mea" e noul "te iubesc"straight face

| NameHarris a răspuns:

Nu, nu te placewinking Si eu folosesc expresia asta cand sunt bucuroslaughing)

| Happyjump a răspuns:

Nu neaparat

| lolium a răspuns:

Asa le spuneam eu fetelor de la mine din clasa, pe vremea cand eram la liceu laughing)
(eu tot fata sunt), si le deranja foarte tare chestia asta
iar cand ma intreba un baiat de vorba :"ce e, mămică, ce s-a intamplat?"
nu inseamna nimic chestia aia. eu o spuneam mai mult din amuzament

| MaryaS17 a răspuns:

Nu chiar asta nu prea este un semn al iubirii