| Sophie88 a întrebat:

Fetelor, daca aveti o relatie recenta si partenerul nu va cauta o zi, la ce va ganditi?

Răspuns Câştigător
| AdelaAde7 a răspuns:

Nu prea e serios, adica mie una nu mi se pare normal sa nu vorbesti cu iubitul tau o zi intreaga fara sa stii motivul. Daca era foarte ocupat in ziua aceea trebuie sa-ti spuna printr-un mesaj: "Astazi sunt foarte ocupat, am multa treaba, te sun eu maine." Trebuia sa stii despre asta. Sau poate a vrut sa il cauti tu dar pana la urma cred ca ceda si te intreba de ce nu il cauti si astepti numai din partea lui. Ai putea sa il intrebi ce s-a intamplat de nu te-a cautat deloc in acea zi dar nu il stresa prea mult, nu-i cere multe explicatii si detalii, nu-l lua tare din prima.hee hee :*

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

O zi?
termina fato cu intrebarile astea... vrei sa fac atac de panica? am ramas si fara inhalator pentru astm.

| madyddd a răspuns:

Nu căuta răspunsuri imposibile. Mai bine schimbă întrebările.

| shadow72 a răspuns:

Ca are si el o viata...din fericire

| Alcyon a răspuns:

Ca-i ocupat?

| Șurubelniță a răspuns:

Pot si ele sa-l caute, nu e obligatoriu ca el sa fie singurul care face asta.

| NustuSigur a răspuns:

Ca poate e ocupat... daca nu te cauta doua zile atunci te poti ingrijora.
Astazi suntem in aceeasi situatie, nici partenerul meu nu m-a cautat laughing