| AdinaCrissa a întrebat:

Fetelor, daca iubitul vostru v-ar minti, ce ati face? L-ati ierta? Stiu ca depinde si ce fel de minciuna, dar in principiu, cum ati reactiona?

11 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

As spune nu, dar stiindu`mi caracterul de fata orbita cind e indragostita "da".

| Intelligence a răspuns:

As fi foarte dezamagita de el, nervoasa. si cred ca i`as spune ca ar trebui sa`mi recastige increderea happy

| dreamgirl16 a răspuns:

Pay nu ai cum sa reactionezi bine din moment ce te simti tradata, depinde ce fel de minciuna, dar in primul rand te superi ca totusi.e o minciuna.si dupa aia cantaresti situatia sa vz cat de grav e si daca poti trece peste... daca inimioara ta iti permite sa treci peste:*

| ingerashhhh a răspuns:

Tin enorm de mult la iubitul meu,daca m-ar minti cu ceva cred ca l-as ierta,pentru ca imi e foarte greu fara el,nu as suporta despartirea de el,dar desigur depinde ce fel de minciuna,cum ai zis tu. Daca vine vorba de insalaciune si relatii in paralel,aici nici nu se pune problema, ne luam la revedere pentru totdeauna, nici macar simpli prieteni nu as accepta sa raman cu o persoana care ar proceda asa cu mine.Bafta si iubeste-te mai intai pe tine si pe urma pe ceilalti si fii atenta ca uneori daca ierti de multe ori, altii profita de asta.

| ioana14 a răspuns:

Sincer daca nu ar fi ceva prea grav si las iubi da las ierta

| roxana10 a răspuns:

Daca nu ar fi ceva grav as trece peste dar adac ar fi ceva grav as avea grija pe parcurs la tot ce face, cu alte cuvinte mi-as cam pierde increderea in el.

| Laura1102 a răspuns:

Eu sunt cam isterica
Deci as reactiona forte prost
Chiar asta am si facut de vreo 2 zile si mi-am distrus relatia dar aveam dreptate ma mintea cu nerusinare
Mama mi-a spus sa nu am incredere in baieti si binentzeles eu fata desteapta cum sa o ascult pe mama pei uite ca acum imi pare rau ca nu am ascultat-o pentru-ca eu sufer.
Deci incearca sa ati dovedeasca ca nu minte cu chesti reale nu doar ca asa zice el

| Roxana_2291 a răspuns:

M-am simtit prost, mintita. Da, l-am iertat, dar nu a mai fost la fel, ne certam mai des, eu il controlam mai mult si am fost de comun acord ca relatia asta nu mai merge.

| me_1960 a răspuns:

Eu cred ca m-as gandi foarte bine inainte, la toate momentele frumoase petrecute si prin tot ce am trecuthappy.Si i-as mai da o sansa.Dar daca ar mai continua as spune stop.Adica pana cand?laughing.Deci fa cum iti spune inima.Daca este un baiat bun si care te place eu spun ca merita. Oricine mai greseste cateodata, dar merita si o a doua sansahappy. Cred ca pana la urma vei face alegerea potrivita! Bafta!happy

| Catwoman a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia si de intensitatea sentimentelor.asa e?

| IHateU a răspuns:

As pare nepasatoare, dar pe de-o parte as afla mai multe despre minciuna