| diianna15 a întrebat:

Fetelor, daca mi-a venit menstruatia dupa 6 zile dupa sex neprotejat ( nu a ejaculat in mine ) si e mai deschis la culoare poate pentru ca are doar cateva ore. e vreun risc? Mentionez ca nu ma dor sanii sau mai stiu eu ce.

10 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Nu este nici un risc, stai linistita

| fuzzer a răspuns:

Da! Hasta la Vista baby, mai mult ca sigur o să ai gemeni.Îți vin ca naș.

| BLeur a răspuns:

Bine măcar că ţi-a venit la timp şi că nu ţi-a făcut probleme. Nu ai nimic, dacă ai făcut-o pentru prima dată s-a rupt himenul ăla şi e mai deschis la culoare. Stai liniştită, nu ai bebe laughing.

Ceau :*.

| grab a răspuns (pentru BLeur):

Intrebarea era adresata fetelor! happy

| BLeur a răspuns (pentru grab):

Şi tu ce morţii tăi cauţi aici?

| grab a răspuns (pentru BLeur):

Esti nervos, pisoi?

| BLeur a răspuns (pentru grab):

Dispari mă, copil de 12 ani.

| grab a răspuns (pentru BLeur):

Continui sa epatezi? Hai sa vedem pana cand ne dam foc!
Start!

| TheAvenger00 a răspuns:

Buna!
Pai...daca nu a ejaculat in tine nu ai de ce sa iti faci griji.
Ciao!

| Micuta55 a răspuns:

Http://www.stilfeminin.ro/woman/
Calculeaza-ti perioada fertila dupa asta si o sa intelegi mai bine si CiufytM ti-a dat un raspuns concret pentru ca daca se rupe himenul, atunci cind te dezvirginezi pai menstruatia poate sa intirzie cu 2-3 zile, o saptamana se prea poate si doua, difera de la fata, la fata, daca tot ai dubii, mergi si cumpara un test ti-l faci corect si 98% iti va arata daca esti sau nu insarcinata, daca in primele 5 minute apare doar o liniuta poti sa te bucuri ca tot e normal. Dar nu prea cred sa fii insarcinata, pentru ca eu tot am avut asa probleme ca tine si mi-a venit menstruatia abia in a 11-a zi, m-am speriat grozav+ am mers la ginecolog si am facut test si acolo si mi-a zis ca nu are de ce sa-mi fie frica, uite tu nu intra in panica, maninca la timp, nu te gindi la nebunii aceasta tot are efect negativ asupra ciclului tau. Si bucura-te ca ti-a venit menstruatia. Data viitoare copilasilor nu va mai jucati cu focul, sper sa fie o lectie de viata asta;)