| fxgfcghfgf a întrebat:

Fetelor, dacă partenerul, iubitul vostru v-ar trezi din somn la prima oră și v-ar cere să-i faceți sex oral, și și-ar face și un obicei din asta...V-ar deranja lucrul acesta?

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cinste si respect fetelor care fac asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar dacă n-am chef, nu vreau sa fiu forțată și dacă e gen "trezește-te ca mi s-a sculat piticu" și nu face nimic sa ma atraga, nu ma bag asa ușor. Dar e incitant, nu m-ar deranja.

| Mada1920 a răspuns:

Normal,ce fata intreaga la minte ar accepta un asemenea barbat. Nu de alta dar si noi ii putem trezi in fiecare noapte la 3 sa-i spunem ca avem chef de "lins".

| intrebptcanustiu a răspuns:

Bai a mea era ok cu asta. dar nu doar oral. tot tacamul. si prima oara o porneam pe ea...
dar cu alta mi s-a intamplat sa fie deranjata de idee.